Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csajok! Szerintetek az jó ha...

Csajok! Szerintetek az jó ha egy pasi tud főzni? Miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 16:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen :) Párom tud főzni, és nagyon jó, hogy hétvégén ő főz :)
2012. febr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

:D :D



Igen, jó, de utána mosogasson is el.

2012. febr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, de a saját portáján főzzön, és hívjon meg :D
2012. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 doboszoli ***** válasza:

Drága hölgyeim!(utolsó kettő)

Nem akartok Ti túl sokat egyszerre??? D)

2012. febr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy étkű, nem kell tőlem félni:D
2012. febr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 bánomisén ***** válasza:

18:38

Szerintem nem akarnak sokat egyszerre. Egymás után akarják. Először a főzés, aztán a kajálás, utána a mosogatás... :-D

2012. márc. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 doboszoli ***** válasza:

"...hívjon meg!"

Na ebből bajok is lehetnek, fiúk!

Meghívás, vacsora, majd hoz egy fogkefét, utána papucsot, amik ott maradnak...Ajjaj!!XD)

2012. márc. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én élettársam szakács.


Több szempontból is jó hogy tud ( s nem is akárhogy!) főzni.


1. Ha pl. valami különlegeset akarok elkészíteni receptkönyvből, már kb. a második fakanalas kevergetésemnél ott sertepertél mögöttem, nézi mit csinálok hogy csinálok, mit szeretnék elkészíteni. És egyszerűen átveszi, kiveszi a kezemből, én már csak a kiskukta szerepét töltöm be. És mindig nagyon finomakat eszünk. Neki nem kell semmihez receptkönyv.


2. nem volt pénzünk arra hogy édesapámat a születésnapján meghívjuk étterembe. Ezért én készítettem el a tortáját. A párom pedig az ünnepi ebédet ott a szüleimnél. Fokhagymakrémlevest cipóban, és roston sült csirkemellet sajtmártással, krokettel. Mivel ez apum kedvence. Anyukám el se mozdult a párom mellől, leste minden mozdulatát mit hogy csinál, még ő is tanult belőle. A 90 éves nagybácsikám akkor evett és látott ilyen levest életében először, neki ez volt a nap fénypontja. :-)



3. Bármikor említem neki hogy pl. úúúgy ennék egy finom hortobágyi húsospalacsintát. Már ugrik is, mondja hogy én süssek ennyi és ennyi palacsinát ő készíti a tölteléket és a szószt. :-)



Imádom hogy szakács a párom!!!

2012. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jó bizony.

Párom szeret,és nagyon jól is tud főzni. Persze nem minden nap,vagy héten teszi. De ha éppen nem érek rá,akkor nem esik kétségbe,csinál ő ebédet. Vagy ha meg akar lepni. Az pedig kifejezetten jó szórakozás,amikor együtt főzünk valamit:-) Kipróbálunk új recepteket,vagy a régieket újítgatjuk,stb. Mindenképpen jó

2012. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szexi, amikor egy pasi főz :]
2012. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!