Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segítség, sürgős! Meg merjem...

Segítség, sürgős! Meg merjem ezt enni, nem leszek beteg? Éhes vagyok!

Figyelt kérdés

Anyám ma krumplipürét készített, de ez is szinte folyik, olyan vizes, nem tudom miért. De nem is ez a baj!

A sült csirke hús szerintem nincs jól átsülve!

Valami csirke hús, ilyen csíkokra vágva.


Hiába sírtam, hogy kicsit még süsse át, mert ez így nem jó lesz.rta, kiabált még vagy 10 percet aztán bevonult aludni.

Nehezíti a helyzetet, hogy apám totál részeg így nem merek lemenni a konyhába, mert ott van! Másrészt nincs is itthon semmi, így nem tudok mást enni!


Annyira éhes vagyok, egész nap nem ettem!


Szerintetek meg merjem enni, vagy mi legyen? Nem tűnik véresnek, olyan fehéres már, de belül kicsit más íze van, olyan furcsa...


Enyhén szólva sincs jó íze, de olyan éhes vagyok! Már megettem párat, de nem tudom, legszívesebben kihánynám, mert félek beteg leszek.


Szerintetek ha már fehéres, világos színű és nem olyan véres, mint nyersen akkor jó? Létezik, hogy már így is jó csak én a jobban átsülthöz vagyok szokva (nem szokta általában sokáig készíteni, nem tudom...)


Ja és nem tudom, hogyan készíti szerintem ez a serpenyős fajta volt, nincs rajta bunda, sima csíkokra van vágva.


Kérlek adjatok tanácsot, szerintetek nem leszek tőle beteg? Teljesen ki vagyok, még egy szendvicset se tudok csinálni, mert apám ott van és nincs is itthon zsömle sem. De így meg nem fogok tudni aludni, 11 óra óta majd éhen halok már. :(


2012. febr. 11. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor csak krumplipürét egyél :) nem tudom hogy beteg leszel- e de szerintem nem :) apukád bánt? mitől félsz? lehet hogy ő is eszik
2012. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De pürét alig hozott, meg is lepődtem, szinte az egész tálon csak hús van. + olyan vizes, bár azt azért próbáltam megenni.


Én nem merek apámhoz lemenni, mert vagy ordít velem vagy megver vagy fejszével fenyeget vagy sörösdobozt vág hozzám. Lehet, hogy már az asztalon alszik, de egyszerűen félek lemenni, mert ha felébred...

Ááá, tiszta ideg vagyok. :(

2012. febr. 11. 21:13
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
anyud hol van ő is iszik egyébként
2012. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
jah..anyukád nem tud segíteni? nincs megmaradt mikulás az ablakodba? az iskola táskádba valami csoki..?
2012. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A hús lehet, hogy jó, és normál körülmények között semmi bajod sem lenne tőle. Csak az a helyzet, ha valaki úgy eszik meg valamit, hogy az nem esik neki jól, vagy már eleve undorral eszi, szinte biztos, hogy hamarosan "viszontlátja". No akkor fog a papád kiakadni!


Egyébként pedig zokniban, szép csendben osonj le, figyeld ki, mit csinál a papa. Szerintem is alszik, és akkor nagyon csendben tudsz magadnak összeszedni valami ehetőt.

2012. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ez most komoly? Mármint a családi helyzet, amit felvázoltál...

A csirkétől biztos, hogy nem lesz semmi bajod, nyugodj meg! Egyedül a disznóhús az, amit nem szabad nyersen fogyasztani. Amúgy ha nem volt véres, akkor az tuti átsült.

Szerintem mindenképp keress fel az iskoládban egy pszichológust, vagy beszélj egy normális, szimpatikus tanároddal, mert ami nálatok megy, az tarthatatlan!

2012. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
van olyan kaja amiben nyersen van a hús. Bajod nem lesz tőle. Ha amikróba betennéd öt percre átsülne. De ha nem finom is, éhségre jó hidegen is. Vagy egyél kenyeret
2012. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Spájz? Kamra? valami befőtt? Keksz?
2012. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Anyám elvileg nem alkoholista, de ő is szokott inni sajnos. Most is ivott már, de én még egyszer nem szólok neki előbb megkérdeztem, hogy nem teszi-e nekem vissza kicsit sülni, de lényegében elküldött a francba. + ha hozzászólok megállás nélkül ordít aztán ezt folytatja fél órán keresztül. Nem számíthatok rá.


"nincs megmaradt mikulás az ablakodba?" ez aranyos :)

Nincs sajnos, instant tea (por) van itt fent nekem, lehet csinálok pár pohárral és azt eliszogatom.


Nem hiszem, hogy visszajönne kb. 10 éve nem hánytam.


21:30 sajnos komoly. Nem akartam amúgy panaszkodni, csak legszívesebben elsírnám magam, mert rémes napom volt. Este is olyan hangokat hallottam lentről, azt hittem már leszúrták egymást és azért vonyít ennyire anyám. Nem tudtam, hogy a mentőt hívjam vagy kiszaladjak az udvarra és másszak át a kerítéseken és meneküljek, vagy elbújjak a szekrénybe vagy mi legyen (ugye ilyenkor általában mindig az van, hogy ha pl. az apa megöli a feleségét utána a gyerek jön, kb. mindig ezzel van tele a híradó + amúgy se normális...).


Köszi a válaszokat, megpróbálom megeszegetni, ami olyan furcsa azt kiköpöm... :S


Sajnos az a helyzet, hogy már nagykorú vagyok. Próbáltam amúgy megoldást találni, itt is kiírtam már kérdéseket, meg minden, családsegítőhöz is akartam menni, de sajnos anyám mindenkit ismer ott így hagytam. Azért valahogy csak kibírom, tervezem, hogy külföldre megyek majd valami ismerőssel dolgozni, aztán ha sikerült egy kevés pénzt összeszedni tanulok tovább. És legalább végre kikerülök innen. Na de mindegy.


Sajnos minden a ház lenti részében van, tehát itt fent kb. nincs élelmiszer, csak a hálószobák. De mindegy, megpróbálok valamennyit megenni akkor ebből a csirkéből, ha szerintetek nem lesz probléma.


Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 11. 21:53
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Na? ettél? finom volt? túlélted? írj
2012. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!