Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye nem leszek beteg, nem...

Ugye nem leszek beteg, nem kaptam el valamit?

Figyelt kérdés
Délután elkezdtett fájni a fejem, és eddig bírtam..Nagyon ellene vagyok a gyógyszereknek, de most már muszáj volt bevennem egy fájdalomcsillapítót.És nem csak a fejem fáj, hanem hányingerem is van, most meg ráz egy kicsit a hideg is.. Úgy érzem magam, mint mielőtt belázasodok.. Már kb. 1 éve voltam beteg, de most remélem nem azért vagyok rosszul, mert elkaptam valamit. Nem akarok pont karácsonyra megbetegedni, úgyis olyan szerencsétlen vagyok.
2011. dec. 23. 20:29
 1/4 bánomisén ***** válasza:

De, nagyon úgy tűnik, hogy benyaltál valami vírust... részvétem. Holnap ugorj el a patikáa vagy bioboltba és vegyél Echinacea cseppet. Ez kasvirág-kivonat, természetes alapú csodaszer, ami erősíti az immunrendszert, nekem mindig segít, sőt másoktól is hallottam, hogy hasonló jó tapasztalataik vannak.

Benne van a használati utasítás, hogy hogyan kell szedni, ha időben elkezded, akkor veled is csodát tehet :-)

2011. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:
* a patikába ugorj el - bocs, kihagytam egy betűt.
2011. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a fejed faj és hanyingered is van lazas is leszel, akkor nézesd meg orvossal magadat. Ez agyhartyagyulladas tünete is lehet, szalmonella stb.
2011. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

H1N1 gyorsan oltas

de amugy mar nem er sokat mellesleg orvos vok

2012. jan. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!