Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tehetnénk a kenyérre...

Mit tehetnénk a kenyérre szalámi, májkrém helyett amit itthon is meg tudok csinálni? Szerintetek olcsóbban kijövök, ha magam csinálom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire csinálnád.

Bundáskenyér, lecsó mellé, v rápakolod a lecsót, zsír, sajtrém, körözött, tükörtojás, rántotta, szelet hús, főtt tojás majonézzel, lekvár, méz, mogyikrém.

2012. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne! Mivel mi szeretjuk a hasonkat, az is fontos,hogy relative nekunk finom legyen. Most koltoztunk kulfoldre es igyekszunk kevesebbol kijonni,sporolni,meg mar kb hanyok a majkremtol/szalamitol,mindig csak az...Anyum ma mondta,hogy esetleg csinalhatnank korozott kenyeret,majd atkulduldi a receptet,de neten is biztos sok van. Es most,hogy igy mondta,az oviban imadtam!:) Azota sajnos nem igen ettem...
2012. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
körözötett,töpörtyükrémet,
2012. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tojáskrém:

Főtt tojást összetörve elkevered kevés margarinnal, apróra vágott hagymával, izesited sóval kevés mustárral.

Ugyanez mustár nélkül + májkrém, és máris más ize van a májkrémnek.

Csinálhatsz tepertőkrémet, körözöttet, vagy túróból különböző füszerekkel krémet (pl. petrezselyem, snidling)

2012. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tojáskrémet, fűszerkrémet, körözött, zöldségkrém, főtt tojás, sajt, túró, lekvár-hézi, méz,
2012. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Maradék sült/főtt húsból húskrém.

Vagdalt - fél kiló darált húsból is jó sok szelet van.

2012. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!