Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Változott nálatok valami az...

Változott nálatok valami az élelmiszerárak emelkedése óta?

Figyelt kérdés
Pl nem vesztek már meg bizonyos terméket, olcsóbb választotok helyette stb. December vége óta figyelem az árakat és brutálisnak tartom, máskor is volt ilyen mértékű emelés mostanság vagy én vagyok elvarázsolva?
2012. jan. 9. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most még csak a diszkrét káromkodásnál tartunk...:)
2012. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Igen, gyanítom, hogy hó vége felé fog jobban realizálódni a dolog.
2012. jan. 9. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
pl. croassont,nápolyit ilyeneket nem veszünk...túró rudi,kinder tejszelet..ezeket is kéthetente..inkább gyümölcs de az is horroráron van...
2012. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

25%-ról 27%-ra változott az áfa, de az árak nem csak ezzel a 2%-kal nőttek, hanem tényleg HORROR módon - pl a tojás decemberben 350 volt, most meg ugyanaz a fajta 430 - durva

a tészták is, pl a legfapadosabb csomagos tészta 149-ről 209-re

eddig egy bevásárlásnál 2500-3000 ftot fizettem, most majdnem 5000ft-ot hagytam ott ugyanolyan sima hétközi bevásárlásnál - jobban számolgatni kell, hogy mit vesz meg az ember, az biztos

2012. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre még nem változott semmi, úgy van ahogy mondod hó végén.

Káromkodás viszont megy.Hát tegnap dobtam egy hátast amikor bementem a boltba tojásért.Eddig 320 volt, akciósan 280.Most 420Ft, úgy jöttem haza hogy mondtam itthon hogy megyek és veszek 5 tojó tyúkot.

Ma meg mondtam a páromnak amikor ment a boltba hogy hozzon szörpöt.Jön haza és csak mondja hogy hihetetlen hogy elkérnek 430Ft-ot ezért a kis üveg szörpért.Még rá is förmedtem hogy milyen szörpöt vett, mert amit szoktunk venni az csak 270, és nézem hogy azt vette amit szoktunk, csak kissé megugrott az ára.


A boltba egy idős nénike szabályosan rosszul lett, mert nem tudta kifizetni azt a fél kiló kenyeret.Gondolom a kis kuporgatott pénzéből magához vette szegény azt a 230Ft-ot amibe az a kenyér kerülni szokott, csak közben ugyan az a kenyér felment 350Ft-ra. :(


Undorító

2012. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
Változott főleg a coopban tojás 40ft lett, coop dobozos alma üdítő is 170ft 140 volt, élesztő 70ft, dobozos tej 260ft!! De a cba még olcsó 210ft 1 dobozos tej meg minden más általában olcsóbb.
2012. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!