Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A sütőpapír hozzáér a sütő...

A sütőpapír hozzáér a sütő tetejéhez. Ugye nem gyullad fel?

Figyelt kérdés
:/
2011. dec. 23. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
DE, nagyon könnyen felgyulladhat, a sütöpapir ugyanis az étel ALÁ van kitalálva és nem letakarni. De rá is van irva, hogy ha hozzáér a sütöhöz, akkor meggyulladhat.
2011. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos igen kigyuladhat !!!
2011. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a süti alá kicsit nagy darabor vágtam és az ért hozzá... lejjebb tettem a sütit, így nem ér már hozzá :)

remélem azért ígysem fog megégni az alja :)

2011. dec. 23. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:
én a helyedben gyorsan kivettem volna, levágtam volna a felesleget, és voila, süthetném ott, ahol kell...
2011. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
így van nagyjából méretre kell szabni. a felesleget levágni, bizony nem éghetetlen...
2011. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az alja nem is fog megégni, de körbe a fölös rész feketére éghet, és ha ráhullik a sütire nem éppen jó:(
2011. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, felgyulladt?
2011. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem,szerencsére...de a szélei kissé megpörkölődtek...miután lejjebb tettem a sütit minden jó volt

Kivenni azért nem mertem és levágni, mert akkor összeesett volna a sütemény..inkább hipergyorsan lentebb tettem :)))

2011. dec. 23. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:

minden jó, ha a vége jó:))

üdv.

2011. dec. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!