Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan csináljak pudingos...

Hogyan csináljak pudingos tejberízst?

Figyelt kérdés
A rízsnek több idő kell mire megpuhul a tejben főzve, mint a pudingnak. Mikor rakjam bele a pudingport a tejbe?
2011. nov. 27. 21:40
 1/9 tetro ***** válasza:
25%
szerintem ennél jobb ha főzöl egy nagyon lightos tejberizst, aztán sütőben megsütöd. nem kell hozzá pudingpor.
2011. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én külön készítem el a pudingot és külön a rizst

aztán a végén összekeverem a kettőt

nem nagy ördöngösség kitalálni...

2011. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amit az első írt az nem tejberízs. Az rízsfelfújt, és abba nem csak tej meg rízs kell, hanem más is.
2011. nov. 27. 22:17
 4/9 tetro ***** válasza:
nem :D amit én írtam az sült tejberizs. minden török étteremben kapni. a rizs keményítő tartalmától válik benne a teje pudinggá. sokkal jobb mint akármilyen tasakos puding :)
2011. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első írnál egy receptarányt? Holnap megcsinálnám! :D
2011. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tetro ***** válasza:
2011. nov. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én kész tejberizst keverek össze kész, még folyékony pudinggal. nagyon finom kihűtve, pláne egy kis tejszínhabbal...:)
2011. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez a török , ugyanaz, mint a mondjuk német rizskoch, csak nem tepsibe önti, hanem pikszisekbe.

a rizspuding egészen más desszert, tejberizs és puding finom egyvelege.

2011. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megfőzöm a rízst vízben és lecsepegtetem. Aztán főzök pudingot, és a kettőt összekeverem.
2011. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!