Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell kürtöskalácsot sütni?

Hogy kell kürtöskalácsot sütni?

Figyelt kérdés
Vettem kürtöskalács sütéséhez való fa rudat. Innen-onnan már szereztem finom recepteket is hozzá, így most elsősorban nem a receptek érdekelnek, bár azokat is szívesen fogadom. A problémám az, h mikor szépen feltekerem csiga formában a a tésztát a rúdra, akkor sütés közben (a grill sütőben lassan forog) állandóan letekeredik a tészta. Próbáltam már mindent, más irányból feltekerni, jobban rányomogatni, hústűvel rögzíteni, de így is letekeredik. Tudna nekem vki segíteni, h mit csinálok rosszul?
2011. szept. 16. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem túl lágy a tészta + ne forgassa a grill folyamatosan, hanem néha fordíts rajta egy negyedet
2011. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Had forgassa csak folyamatosan ha van rá lehetoség. A tészta végét ne a rúdra tekerd hanem vissz az tésztára és nyomkodd kicsit ossze
2011. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!