Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen süteményhez használhatn...

Milyen süteményhez használhatnék el egy rakás Győri Édes mézes-mogyorós kekszet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kekszszalámi!
2011. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Daráld le, gyúrjál hozzá gesztenyemasszát, annyi feketekávét amit felvesz, egy kis rumaromát. Csinálj belőle kis golyókat, forgasd csoki-reszelékbe, vagy kókusz reszelékbe. Egy-két nap alatt bepuhul.


Vagy:

Törd össze, rakd pohárba (kehelybe) locsold meg rum aromával, rá a csokikrém, majd vanília krém, a tetejére tejszínhab, és díszítésként egy-két szem gyümölcs.

2011. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét Nigella Lawson receptjei között a youtube-on, sok olyan sütije van amihez kekszes alapot használ. Nem kell hozzá nagy angol tudás, még én is értem, pedig nem vagyok egy zseni :D
2011. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vagyokakilehetek ***** válasza:
mit értesz egy rakáson??
2011. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hát kb 35-40 csomag lehet.
2011. aug. 12. 07:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Túloztam a rakással, de én már 4-5 sütiénél biztos láttam, hogy ezt az alapot használja, pl a mogyoróvajas sajttorta.
2011. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

na annyiból már lehet rendes adag sütit csinálni.


[link]

2011. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!