Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miert pakoljak tele mindenhol...

Miert pakoljak tele mindenhol a hamburgert savanyusaggal?

Figyelt kérdés
Mi ertelme van a csalamadenak a hambiban, vagy akar a hot-dogban, azon kivul, hogy szanaszet azik tole a zsomle/kifli? Ki talalta ezt ki? Szaraz hamburgert szeretnek enni! Konkretan szarazat, friss fejessalataval! Es nem savanyu, cseppfolyosra azott tesztat!
2011. aug. 8. 13:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
azért írtam Mekit, mert a kérdező azt írta, h "mindenhol" . én meg a hasamra ütöttem és írtam egy nevet :)
2011. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

patkányhús alatt az ilyen fagyasztott húspogikat értem, amibe nem tudjuk, mi került.

Nem tiszta marhahúsból készül legtöbb helyen az fix.

A csalamádé azért kell, mert a magyarok szeretik, és kis forgalmú helyen nem fonnyad meg másnapra. Vannak jó hamburgerezők is.

[link]

2011. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hol adnak csalamádés hamburgert???Én imádom,vagyis imádnám,mert ezer éve nem lehet venni sehol,csak ezt a salátával telepakolt fű ízű sz@rokat.
2011. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, pl. vasútállomásokon a restiben ilyeneket szoktak adni. Meg egyéb ilyen kisebb büfékben sokszor látom ezeket a csalamádésokat. Pl. piacon.
2011. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
De igen, altalaban hozzateszem, hogy csalamade nelkul kerem es a megfelelo modon szolgalnak ki, de akkor sem birom megerteni, hogy lehet a legtobb helyen az az alap, hogy szinte nem is tesznek bele friss zoldseget, fejes salit meg egyaltalan, csak savanyusagot. Elhiszem, hogy nekik olcsobb, de szamomra ez nem indok. Ezt ugy ertem, hogy titkon abban remenykedem, hogy nem vagyok egyedul a problemammal es olvassa ezt egy hamburgerezo tulaja vagy eladoja is, azert irtam ki.
2011. aug. 8. 15:01
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor Én nagyon rossz helyen lakom,mert nálunk sehol sem lehet ilyen hambit kapni,pedig Én imádom a házi csalamádét,és ilyen hambit vennék ha lenne.
2011. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mert olcsóbb a csalamádé, mint a primőr vagy minőségi zöldség.
2011. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
14:26 amit linkelt,elolvastam,sehol nem csalamádé van a hambiban.
2011. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Itt van egy nagyon finom hamburgeres ááá sokkal jobb,mint a meki avgy a king. Nincsen mindenféle savanyúsg benne,hanem saláta,kukorica ahogy akarod kb.:D
2011. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jó kis csalamádés "retro" magyar hambi!Én meg ezt keresem sokszor,de sajnos sok "utcai" büfé bezárt,így egyre nehezebben fellelhető.

A hot-dogban én sem értem mit keres csalamádé,de ha így is el tudják adni,akkor hajrá,miért ne!:D

2011. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!