Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miert pakoljak tele mindenhol...

Miert pakoljak tele mindenhol a hamburgert savanyusaggal?

Figyelt kérdés
Mi ertelme van a csalamadenak a hambiban, vagy akar a hot-dogban, azon kivul, hogy szanaszet azik tole a zsomle/kifli? Ki talalta ezt ki? Szaraz hamburgert szeretnek enni! Konkretan szarazat, friss fejessalataval! Es nem savanyu, cseppfolyosra azott tesztat!
2011. aug. 8. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek kifejezetten az a kedvence! De amúgy nálunk kb 6 hamburgerezőből csak 1 helyen lehet csalamádésat kapni, és ott is csak akkor, ha úgy kéred!
2011. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
az édes savanyú íze miatt :) Én is szeretem. Inkább miért borsós némeik.
2011. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam, mikor egy lány kért egy hambit, mustár, kecsap, hagyma, saláta és sajt NÉLKÜL! Azt adnak, amit kérsz.
2011. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10%
Miért pakolják tele az édes puffancsot patkáynhússal, ahhelyett hogy a búzacipóba marhát tennének?
2011. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, olcsóbb mint a saláta.


Ezen kívül a zsíros, nehéz sült fasírt könnyebben csúszik, és hamarabb emésztődik (többet meg tudsz enni belőle), mint "szárazon".


Amúgy nekem se raknak bele ilyet, ha nem kérek, csak ne itt reklamálj, hanem a hamburgeresnél. Sokkal hatékonyabb. XD

2011. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem értem a gondodat.Amikor hamburgert veszel akkor mond meg,hogy csalamádé nélkül kéred.

Én sose kérek bele mustárt.Így mindig mondom,hogy

"kérek egy sajtburgert Mustár nélkül..Sosem adnak bele.Ha mégis,akkor mondom hogy "szóltam ,hogy nem kell mustár,legyenszíves olyat adni.Bocsánatot kérnek,és adnak másikat..Ennyi..Van szád, lehet mondani,hogy mi nem kell bele.

2011. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
15%
figyu a hamburgert en is ugy eszem . megveszem a lidl ben a hamburger pogacsat vagok fol paradicsomot uborkat papriakt hagymat es sajtot bele rakom mindet majd johet a hamburger ja es rakok ra ketchupot meg fokhagymas szoszt is igy a finom igy ha a hambi nem is egeszseges legalabb eszel zoldseget melleje savanyusagot hujeseg bele rakni nem talal az iz
2011. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
az még tényleg nem jutott az eszedbe, h kinyisd a szád, és azt mondd: nem kérek bele csalamádét... ???? most mit vársz tőlünk? h írunk egy panaszlevelet a McDonald's-nak? :)
2011. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én szeretem.

Olyan, mint a régi hambik, amikor még kicsi voltam.

2011. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát nem is a Mekiben raknak bele csalamádét, kedves utolsó. Abban csak uborka van, ami savanyúság.

Ez a csalamádés hamburger tudtommal magyar szokás, amikor még nem volt Meki meg Burger King, akkor így csinálták, mivel itt szokás volt már nagyon régóta ilyeneket enni, ezért belepakolták. Olcsóbb is, mint a friss zöldség. (Mielőtt valaki a multi gyorséttermekről azt mondaná, hogy az ilyen meg olyan zöldség, elmondom, hogy dolgoztam ilyen helyen, a zöldség mindig friss és minőségi áru. Azt, hogy a hús, vagy a zsemle milyen, nem tudom, mivel az nem ott készül, de kizártnak tartom, hogy patkányhús legyen, mivel baromi szigorú ellenőrzések vannak.)

2011. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!