Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a világ legrosszabb étele?

Mi a világ legrosszabb étele?

Figyelt kérdés
Ti melyik kaját utáljátok a legjobban? :P

2011. júl. 7. 10:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/127 anonim ***** válasza:
92%

3. Lecsó (Ha nincs más megeszem kenyérrel)

2. Tökfőzelék (tök és káposztafőzelékek) Ha nincs semmi, de semmi csak egy kis kenyér itthon eszem belőle, hogy ne legyek éhes.

1. Kocsonya. Na annak a szagától eccer majnem hánytam semmi pénért nem enném meg mégha háború lenne se, mert tuti hányék. Tovább élek, ha éhen maradok.


Többivel elvagyok, ha nincs más.

2011. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/127 anonim ***** válasza:
93%
Kapor. :S Annak még a szagától is rosszul vagyok. Ezen kívül is van sok étel, amit nem szeretek annyira, de azért azokat megeszem.
2011. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/127 anonim válasza:
92%
Tökfőzelék, meg minden kaja, amiben kapor van (jól írta itt előttem valaki!), na meg a gyümölcsleves még az, amivel ki lehet kergetni a világból is!!!
2011. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/127 anonim ***** válasza:
100%

Tökfőzelék (állítólag kiskoromban szerettem)

Ezen kívül hosszú évekig undorodtam a sütőtöknek még a szagától is, miután egyszer kicsit sokat ettem belőle és elég csúnya "baleset" lett a vége. Bár az utóbbi időben már megeszem újra.

2011. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/127 anonim ***** válasza:
82%
Minden kaja ami angol: angol kolbász, pie, cornish pastry, swede, gravy stb. Örüljetek, ha a azt sem tudjátok mik ezek :(
2011. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/127 anonim ***** válasza:
94%

Párizsi. Amióta egy húsipari dolgozó elmondta, hogy készül, a gondolatától is undorodom.

Valamint a bolti kenyér - nemrég tudtam meg, hogy a frissen sült kenyér illatát egyes helyeken úgy érik el, hogy frisskenyérillatú sprével befújják. Azóta inkább magamnak sütöm :D:D

2011. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/127 anonim ***** válasza:
92%

pacal,körömpörkölt,kocsonya,disznósajt,lutya,minden ami mákos

Persze ha éhenhalás fenyegetne,és csak ezek az ételek lennének,megenném,kivéve a mákot,már a szagától is rosszul vagyok,ha csak rágondolok,hányingerem lesz,a hideg is kiráz tőle,nem is értem,hogyan szeretheti annyi ember....

2011. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/127 anonim ***** válasza:
43%

Máj,szalonna,tepertő,csirkemell,gyros ( a benne lévő zöldségekkel nincs bajom,de nekem a husival és a mártással valahogy nem passzol össze),sárgadinnye,sütőtök,karalábé,sushi (egyszer rendeltem és végül a cica ette meg:D),hagyma,disznósajt,bolognai spagetti (szintén a szósszal meg a husival van bajom)Simán ha csak üveges bolonai szószt öntök rá,ugyebár abba nincs semmi,az úgy már finom,na meg persze a tetejére jóóó sok sajt:P

Továbbá amiket utálok: alma,gumicukor,ananász,narancs,krumplifőzelék, és a nagyon habos-krémes sütemények.

Ennyi:D

2011. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/127 anonim ***** válasza:
92%
lángos, kukorica leves, csiga
2011. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/127 anonim ***** válasza:
78%

Azért arra kíváncsi lennék, hogy aki a pacalt írta az pl kóstolta is valaha?


Szerintem a legrosszabb ételek azok amibe savanyú káposzta kell! :D

2011. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!