Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ugye a bodzaszörppel nem...

Ugye a bodzaszörppel nem lehet mellényúlni?

Figyelt kérdés

Csináltam bodzaszörpöt (nem először), de most valamiért eszembe jutott, hogy nehogy valamit rosszul csináljak és megmérgezzem a családot.

Bodza van benne, citrom, egy kis extra c vitamin, meg cukor. Tartósítószer nincs benne, főztem is.

Ahogy kiáztattam volt benne egy kis motya, (szerintem rajtamaradt pár minibogár, pedig átválogattam alaposan), azt leszűrtem.

Ugye nyugodtan ihatjuk?


2011. jún. 12. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem lesz tőle semmi bajotok, a bodza nem mérgező, és a bogársz@r adja a zamatát!

:D

2011. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%
Mi nem is szoktuk kiáztatni, mert akkor jobban megmarad a zamata :D nekünk még nem volt tőle bajunk :)
2011. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesz semmi bajod, mi már évtizedek óta csináljuk és még mindig élünk. Van olyan h a bodza virág szár tetüs de ezt biztos láttad és nem tettél bele ilyet.No de ha van bent egy két kis bogár az se baj legfeljebb egy kicsit "bogaras" leszel. Egyébbként nagyon egészséges és főleg finom hidgen.Sehol sincs tőle ez a sok mü szirúpos vacak amit a boltokban árulnak, meg olcsóbb sokkal.
2011. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyátok, nem lesz bajotok. Én is készítettem gy kis bodzaszörpöt, meg a szomszédtól kaptunk meggyet, abból finom szörp készíthető.
2011. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hű gratulálok mindenkinek, aki csinálni szokott!


ha nem út mellől van a bodza, akkor nem mérgező

2012. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!