Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortabevonás ötletek? Bővebben...

Tortabevonás ötletek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
kivágtam piskótából egy micimackó fejet, a terv az volt, hogy turmixolt befőttes barack+zselatin lesz a sárga szín a fején, a piros gallér pedig málnaszörp+zselatin, de időben rájöttem, hogy az oldalán ez nem marad meg! bekrémesíthetem a levágott piskótadarabokkal? sosem csináltam még ilyet :)
2011. máj. 29. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, lehet, hogy sikerülni fog. De ha nem sikerülne én kicsi cukrozott vajat kikevernék és abba tennék ételszínezőt.
2011. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nincs ételszínező, ezért a kérdés :( nem gondoltam át, most meg ittvan nekem micimackó arc nélkül :D
2011. máj. 29. 11:36
 3/6 Tinker Bell ***** válasza:
Vond be csokival az oldalát! Ha van otthon étcsoki, akkor az a legjobb, mert az jó ropogós lesz, de ha nincs az sem baj, mert tudsz csinálni csokimázt.
2011. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tényleg :)))) bevonom csokival, a töltelék úgyis az, és ragasztok bele sok francia drazsét! köszönöm!
2011. máj. 29. 12:28
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha a csoki elég sűrű, és picit fentebb kenem, hogy "pereme" legyen az arcának, az megfogja a zselatint, hogy ne jöjjön le, ugye?:)
2011. máj. 29. 12:30
 6/6 Tinker Bell ***** válasza:
Ha a zselatint hagyod jól megszilárdulni a hűtőben, akkor nem jön le.
2011. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!