Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » MIt szólnátok ahhoz, ha nem...

MIt szólnátok ahhoz, ha nem édes, hanem sós tortát kapnátok?

Figyelt kérdés

Most volt az unokahugom ballagása. A család sütött, főzött, én 2 tortát vállaltam be. Amikor rákérdeztem, hogy ki süt sósat,kiderült, hogy senki. Az, hogy milyen tortákat süssek, rám bízták, ezért bedobtam, hogy szívesen sütök valami extra, sós tortát. Kicsit merésznek tartották az ötletet, ezért nem eröltettem, de a fiuk a chilis csokitortába belementek.

Nektek tetszene a sós torta, mint alapötlet?


Köszi a válaszokat!


2011. máj. 2. 14:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Max. ha sajtos.
2011. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ettem már eljegyzésen spenótos-krémsajtos tortát. Isteni finom volt!


De el tudnám sonkával is képzelni.

2011. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer fasírttortával leptek meg!Sikeres akció volt!
2011. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A jelek szerint nem merész az ötlet. :) És a spenót tényleg jól hangzik.

Bár a párom szerint a csülkös torta, valami jó kis tormakrémmel sem lenne rossz. Jönnek az ötletek csőstül.

2011. máj. 2. 18:59
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A spenótos-krémsajtos tortának finom, vékony sós piskóta tésztája volt.


Ez alapján el tudnám képzelni ezt a tésztát mondjuk sonka darabokkal és sajtkrémmel. És a tetején füstölt sajttal.

2011. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
52%

"Amúgy pedig amíg nem kostoltad, nem mondjál róla véleményt,mert még magadat is meglepheted."


De akkor miért kérdezted hogy írjunk véleményt, hogy szerintünk jó-e??:D


"Nektek tetszene a sós torta, mint alapötlet?"

2011. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%

"Amúgy pedig amíg nem kostoltad, nem mondjál róla véleményt,mert még magadat is meglepheted. :) Adni kell egy esélyt, legfeljebb nem jön be.

"


Ezzel maximálisan egyetértek, viszont egy ballagás esetében azért nem tartom szerencsésnek, mert míg az általad említett különlegesség csak lehet, hogy bejön, a megszokott, ami már bevált, biztos, hogy bejön. Megint csak a saját véleményem.

2011. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

""Amúgy pedig amíg nem kostoltad, nem mondjál róla véleményt,mert még magadat is meglepheted."


De akkor miért kérdezted hogy írjunk véleményt, hogy szerintünk jó-e??:D


"Nektek tetszene a sós torta, mint alapötlet?"



Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:45"


A megjegyzés a chilis csokinak szólt, nem a sós tortának. Valaki azt említette, hogy soha nem rakna a csokiba chilit. Erre volt a válaszom az, amit kiemeltél.


Amúgy köszönöm mindenkinek a választ, ment a pont. Szép napot!


Üdv!

2011. máj. 3. 13:59
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék. :D Meglátom a tortát, és az ízlelőbimbóim édesre készülnek. Kész passz.

Ettem már sós tortaszerűséget, meg tökpitét, répatortát, sajttortát... nem az én ízlésem igazán. :D

A csoki meg akármennyire is étcsoki, én érzem rajta az édeset, chilivel... hát legyen. Édesek közül aránylag nyitott vagyok, de jobb szeretem a hagyolmányos ízeket mégis. :D Gesztenye 4ever (nem, sósan az se) :D

2011. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!