Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csomagolhatnék neki...

Mit csomagolhatnék neki szendvics helyett?

Figyelt kérdés
Párom új munkahelyén kevés idő/lehetőség van enni, a szendvicsen kívül mivel dobhatnám fel a kajáit? Pl reggeli szendvics, ebéd mondjuk bukta, mini pizza, muffin. Meleg ételt 3 körül enne, szóval olyan tízórai tippekre volna szükségem. Mindent szeret és nem válogat. :) Köszi előre is!
2011. ápr. 29. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van lehetősége leülni hozzá? Pontosan mennyi ideje van enni?

A szendvicset is lehet sokrétűen készíteni. Amiket írtál, jók. Tortilla tekercs, ha szereti a mexikóit. Pogácsa, péksütik, házilag is akár.

2011. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fasírt golyók, vagy rántott húsos zsömle, amibe saláta levelet, és nyers kígyóuborkát teszel. Kis műanyag dobozokba tojás saláta, sajtsaláta, vegyes saláta valamilyen öntettel???
2011. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Saját magam készítem a péksütiket, azt hiszem azokat fogom bevetni. 2x10 perc van 8 óra alatt mindenre, ugyan le lehet ülni, hütő-mikró is van, de elég kevés ez az idő. Luxus lesz a mosdó.:/
2011. ápr. 29. 17:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
házipizzát is süthetsz, mikroban egy 1 perc felmeléegíteni.
2011. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, mini pizza alatt pont erre gondoltam. Erről jut eszembe, a kenyérlángos is jó!:-)
2011. ápr. 29. 17:43
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha van hűtő-mikró: csomagolhatsz neki 1-2 szelet rántott húst is petrezselymes krumplival. De készíts a csomagba esetenként 1-2 szem gyümölcsöt is. Máskor lehet, hogy zöldpaprikát megtömsz fűszerezett túróval.
2011. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

ja, persze nem írtam, hogy én tepsiben sütöm a pizzát:)

de tényleg a töki pompos is nagyon finom.

2011. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
a kenyérlángos és a töki pompos nem ugyanaz!
2011. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem baj, nekem az jutott a kenyérlángosról eszembe:))

lényeg, hogy mindegyik finom, ezen csak nem veszünk össze:)

2011. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsónak: hát igen, ezen biztosan nem fogunk összeveszni :)
2011. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!