Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik az a süti amelyikbe a...

Melyik az a süti amelyikbe a piskótatésztát beleszaggatom kézzel? Ill. milyen sütit lehet készíteni amihez ez az eljárás "kell"?

Figyelt kérdés

Bocsi másképp nem tudtam megfogalmazni a kérdésem.

Tehát az a helyzet hogy egy csokis piskótám nem sikerült ill. lapos lett és azon gondolkoztam hogy milyen sütit csinálhatnék belőle hogy ne vesszen kárba?Vaníliás puding és meggy hogy menne hozzá?Adnátok ötleteket légyszi?!

Előre is köszönöm!


2011. ápr. 29. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
somlói?
2011. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ez esetleg ötletnek:

[link]

2011. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

A somlóit hogyan kell csinálni?

Én arra gondoltam hogy csinálok egy egyszerű vaníliás pudingot,szaggatok pohárkákba a piskótából,pár szem meggy,kicsi rum aroma,rá a puding és így tovább.Ez nem jó?

Vagy lehet hogy akkor a somlóit megcsinálom ha leírjátok nekem a receptet.

2011. ápr. 29. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó amit irtál,de szerintem ha van otthon diod apritsd fel szürd meg vele meg csinálhatsz egy kis kakao vagy csoki szirupot is ugy még izesebb és "szaftosabb".Pl.4ek cukor,4ek kakaópor,4ek víz és csipet vajdarabka.Olvaszd fel és locsold evvel is meg kicsit.
2011. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit írtál tökéletes, esetleg az adagok tetejére tálaláskor egy kis tejszínsprét is nyomhatsz.
2011. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!