Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütemény tetejére simán is...

Sütemény tetejére simán is lehet tenni a tojásfehérjét (sütés nélkül)?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy összeállitom a sütit és simán rákenem a tetejére a tojásfehérjét és nem teszem vissza a sütőbe, akkor megtud-e száradni?
2011. ápr. 18. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Felverve porcukorral megtud száradni.
2011. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog száradni egyszer. Ha lehet gőz fölött verd fel.
2011. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, a gőz fölött fölvert nagyon kemény cukros habot csak rá kell kenni a tetejére.azért nem olyan ropogós lesz, mint a habcsók,hanem a teteje száraz, belül meg krémes. így finom.
2011. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jajjjj na az nagyon szuper lenne!!!! ugyanis nekem soha nem sikerültek az ilyen sütősdi habok..

Köszönöm mindenkinek

2011. ápr. 18. 09:23
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és ha nem cukorral, hanem édesitőporral készitem akkor is meg tud úgy-e száradni?
2011. ápr. 18. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:
valószínű, szárazanyag mind a kettő:)
2011. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)) Ok. Köszi.
2011. ápr. 18. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a gőz fölötti felverést javaslom, esetleg egy csipet só vagy ecetet vagy citrom levet tehetsz a habba, még felverés előtt.

Amúgy a mézespuszedlit szokták ilyen "habbal" bevonni. Szóval, száraz, hűvös helyre tedd utána, hogy száradjon.


Üdv!

2011. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen a mézes puszedlire gondoltam én is, hogy rajta is megszárad. Ok köszike!
2011. ápr. 19. 06:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!