Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tennétek a hétvégi születé...

Mit tennétek a hétvégi születésnapi menübe?

Figyelt kérdés
Pénteken már csak az ebédről, és vacsoráról van szó. Ebédre kis olaszos pikáns csirkecomb kosarakat fogok csinálni, két körettel, az egyik a tésztasaláta, amire kaptam már ötleteket itt az oldalon, a másik köret szeretném ha valami krumplis lenne, kérlek segítsetek. Vacsorára tejszínes sonkás, és paradicsomos bruschetta-kat készítek, mellé ezer sziget öntetes salátával. Másnap reggelire omlettes szendvics, koktél paradicsommal, és görög salátával, az ebédet nem tudom, itt megint ötleteket szeretnék, a desszert csoki pudingos palacsinta lesz, színes cukrokkal teleszórva. Nagyon szívesen fogadom a plusz ötleteket, kéne a segítség. :-)
2011. febr. 22. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Andi konyháján nézz körül ( nem tudom a pontos webcímet)ott nagyon kreatív, egyszerű és megfizethető receptek vannak, ráadásul a receptek olyan jól vannak leírva, hogy bárki el tudja őket készíteni. Vannak egészen különleges ételek is. Amiket felsoroltál nagyon jól hangzanak :).
2011. febr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
lehet, hogy a kedves szülinapos ennyi kényeztetés után örülne egy jó kiadós csülökpörköltnek, nokedlivel, házi vegyes savanyúval:))
2011. febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt a link de nézd találtam pár jó receptet:

[link] /gindex.php?pg=30282905


[link] /gindex.php?pg=29729646


[link] /gindex.php?pg=29869378


[link] /gindex.php?pg=33571693


[link] /gindex.php?pg=29140699


[link] /gindex.php?pg=25652186


[link] /gindex.php?pg=27949724


[link] /gindex.php?pg=25650804


[link] /gindex.php?pg=26229740


[link]


[link]

2011. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a két választ. Az elsőnek, köszönöm a dicséretet, és a recepteket, nézegettem őket, jól hangzanak, és nagyon jól is néznek ki. A másodiknak csak annyit, hogy a pörkölt nokedlivel rengetegszer van nálunk, mert én is, és a szülinapos is imádjuk, ezért most nem raknék a menübe, hiszen különlegeset szeretnék. Ment a zöld tappancs Mindkettőtöknek.
2011. febr. 22. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
aranyos vagy, sok sok boldogságot mindkettőtöknek:)))
2011. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!