Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnem megvasarolni a...

Szeretnem megvasarolni a Tefal ACTIFRY-t de mielott megvennekm kivancsi vagyok a velemenyekre ki hasznalta mar milyen az etel amit sutsz benne?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sok sült krumplit szeretnél enni, akkor jó. Arra tökéletes, szerintem finom is a krumpli, mi az olajba tesszük a sót és esetleg fűszereket, úgy öntjük rá, mert később a kevés zsiradék miatt nem tapad rá semmi (bár én só nélkül is szeretem).

Sütöttem már benne húst is, az is finom lett, és egész gyorsan elkészült. Nem száradt ki (bár azt hiszem, nem csirkemell volt, az egyébként is szárazabb). Elvileg lehet benne szaftosabb húsokat is készíteni, de eddig ezzel nem próbálkoztam, viszont lecsót csináltam, de az nem ízlett. Próbáltuk a bundás kenyeret is, de az sem nyerte el a tetszésünket, bár lehet, hogy más módszerrel kellett volna csinálni.

2011. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, mi nagyon szeretjük.

Most éppen krumpli sül virslivel.

Nekem a bundáskenyér is ízlik, egy kevés olajat öntök a tojásba, hogy ne legyen száraz.

Rántott zöldségek is finomak, és a rántott hal és máj is. Húst még nem rántottam, csak elősütöttet sütöttem. Sütés előtt olajspray-vel megspricceljük, hogy ropogós legyen.

A gyrost is szeretem benne, hús-krumpli együtt sül (a húst bepácolom előtte, a krumpli finom fűszeres lesz), és a sült csirke is finom. A sertést egyszer próbáltam, az kiszáradt mielőtt megsült volna.

Egyetlen hátránya: 4 embernek nem elég.

2011. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És könnyű tisztítani, és nem büdös.
2011. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!