Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnatok irni nekem legyszi...

Tudnatok irni nekem legyszi valami jo variaciokat csirkemellre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 00:11
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia. Sózos, borsozod finoman, elkezded sütni, amikor már majdnem kész, beteríted baconnal, visszateszed sülni, amikor már pirul a bacon, halmozol rá hagymakarikákat és visszaküldöd a sütőbe addig, amíg el nem kezd puhulni a hagyma( lehet, h le kell takarjad, h meg ne égjen a hagyma) Ha most nekiállsz, 1re simán kaja van :)
2011. febr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
www.no-salty.hu, vagy a www.mindmegette.hu-n nézzél körül.
2011. febr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

én egyszer csináltam édesköménnyel (sparban, tescoban van a zöldséges hűtőpultban).

kis hagymát karikákra, meg az édesköményt vékony csíkokra vágtam, megpároltam, rá a csirkemell csíkozva, fehérbors, pici só, és főzőtejszín. spagettire tettem. elég szokatlan íze van az édesköménynek, de nekem megtetszett. szerintem egyszer érdemes kipróbálni.


vagy hagymát pirítani, meg egy kicsit a húst, vékonyra szeletelt csiperkét, szintén tejszínnel, tésztára.


finom úgy is, ha a tepsi aljára teszel krumpli és hagymakarikákat, rá a befűszerezett húst, lehet mellé dobni pár gerezd fokhagymát is, és mint korábban is mondták, mikor már puhul a hús, bacont rápirítani.

2011. febr. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Bárhogyan készíted el,igazán jó soha nem lesz. Nagyon száraz a csirkemell.
2011. febr. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fokhagymás tejbe áztatod a szeleteket.Lisztbe,tojásba,reszelt sajtba forgatod.Ki olajozott tepsibe rakod egymás mellé majd tejjel felöntöd annyira , hogy még lásd hogy a sajt látszódjon egy kicsit. Ha pirulni kezd akkor jó. A tej elsül/fő. fincsi
2011. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megsózod, lerakod egymás mellé a tepsibe.Leöntöd tejszinnel, megszórod reszelt sajttal és a tetejére ananász karikákat raksz.
2011. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Brassói, gyros tál. Borzacska: a besózott csirkemell darabot panirozod, liszt, tojás, reszelt krumpli. Bő olajban kisütöd. Más: A besózott csirkemell darabot bevágod középen, zsebet vágsz rá, ebbe teszel egy darab fagyos vajat, vagy sajtot, vagy sonkát, vagy kolbászt, vagy bármi érdekeset, összetüzöd hustűvel, és igy panirozod be.
2011. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!