Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kiegészítőkkel a...

Milyen kiegészítőkkel a legfinomabb a tojásrántotta?

Figyelt kérdés
Van valami speciális összetevő, amivel, vagy amelyekkel különlegesen finommá varázsolható?
2011. jan. 30. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem nagyon ha jó sok hagyma van belepirítva meg paprikát sütök bele apró kockára, vágva egy kis szalonnával.
2011. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az én kedvencem:

-lassú tűznél szalonna zsírját elkezdem kiolvasztani, ha már kicsi jött rádobok kolbászt, hogy abból is olvadjon, aztán mikor jött abból is rádobom az apróra vágott hagymát, együtt pirítom. utána egy kis parizert is vagdosok bele. mielőtt a felvert tojásokat ráönteném rádobok egy kevés reszelt sajtot, amint elkezd olvadni zutty rá a tojás.. és félkeményen szeretem, szóval addig sütöm. tálaláskor megszórom pirospaprikával és lilahagymával+tv paprikával díszítem :)

2011. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én újhagymával vagy snidlinggel és párizsival szeretem nagyon. Jó sok borssal :)
2011. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hangulatfüggő. Van, hogy metélőhagymát teszek bele, van, hogy tejfölt meg apró kockára vágott sajtot. De hagymásan is szeretem. Na meg velőt is rakhatsz bele, úgy valami isteni. De igazából egyetemista vagyok, mikor már megyek haza, kifogyóban vannak a készletek és nem is akarom feltölteni, hogy ne romoljon meg, szinte bármit képes vagyok beletenni :D Eddig még mindig finom volt.
2011. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Szóval a lényeg: fantázia kérdése az egész
2011. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
imádom ha a főtt krumplit kockára vágva olajban megsütöm, ezt teszem a rántotta mellé, vagy erre ütöm rá a felvert tojást.És tejföllel, uborkával eszem.
2011. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én kb. ugy mint 20:22, csak sajt, parizer, és díszítés nélkül, vagy gombával, hagymával...
2011. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a tojásba reszelem a sajtot, nem külön rakom rá, plusz gombát és virslit sütök bele.(a többi ugyanaz:szalonna, hagyma).Paradicsomot és uborkát eszem hozzám.
2011. febr. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!