Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki melyiket szereti? Túrós...

Ki melyiket szereti? Túrós pogit sütök. Rengeteg receptem van. A kérdés élesztővel vagy sütőporral?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élesztővel. Még soha nem próbáltam kelt tésztát sütőporral, de élesztő mindenképpen.
2011. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM! Bár a pogi nem csak kelt lehet úgy egy kicsit tömörebb kíváncsi vagyok az emberek melyiket szeretik. De képzeld van olyan Sós stangli receptem amelyikbe élesztő és sütőpor is kell.
2011. jan. 30. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:

egyiket sem


25-25 dkg rama margarin, liszt, túró

+1 tojás (kihagyható)

+ só


összegyúrod, pihenteted, majd 3* hajtogatás/1/2 pihentetéssel


egy cm-esre kinyújtod 2-3 cm-es átmérőjűre kiszaggatod, tojással megkened + kis sajt v. köménymag rá és mehet a sütőbe...nagyon szépen feljön a hajtogatás miatt kb 2-3 cm magasra :)

2011. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*1/2 óra pihentetés
2011. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sütőporral mert így gyorsabb és puhább is.

[link]

2011. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is van olyan receptem , hogy sem élesztő, sem sütőpor nem kell bele.viszont 1 kanál 10%-os ecet,ami szépen megemeli. pogácsát és sajtosrudat szoktam belőle készíteni.
2011. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 16.07-es túrós pogácsa nagyon finom. Annyival kiegészítve, hogy a tetejére jó és változatossá teszi a szezámmag,napraforgó,tökmag.
2011. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!