Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem az ALDI-ban mirelit...

Vettem az ALDI-ban mirelit sajtos pogácsát. Nagyon vacak lett. Jártatok már igy? Mit rontottunk el?

Figyelt kérdés
Fél órát állt szoba hőmérsékleten. Majd előmelegitett sütőben sült l5 percig. Ez volt a zacskóján. Sűrű lett, az alja sötét, mára már fogyaszthatatlan vacak.
2011. jan. 1. 13:07
 1/5 anonim válasza:
"Vettem az ALDI-ban mirelit sajtos pogácsát. " Szerintem ez volt a hiba.
2011. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2011. jan. 1. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Az aldis cuccok nagyon jó,és azt rontottad el hogy 15 percnél sokkal tovább kell sütni,addig amíg egy általad gyúrt pogit!!Vagy még tovább,nekünk volt olyan hogy az iylen pogácsát meg pizzás valamit (olyan mint a forneti) az volt ráírva hogy 15-20 perc sütés és mi sütöttük 40-45 percig is!!Közepes majdnem kis lángon!!

Nem szabad hinni annak ami a hátulján van!!

2011. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor az a probléma, hogy a felhasználási javaslat hibás! Ennek sem szabadna megtörténnie.
2011. jan. 2. 08:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem lenen szabad megtörténnie,de ők nagy tételben gondolkodnak,és bármelyik más ilyen előhűtött/fagyasztott pogácsát és társait veszed meg,akkor is ez lesz a vége,ha úgy csinálod ahogy a hátuljára van írva!!
2011. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!