Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gesztenyéspulykához milyen...

Gesztenyéspulykához milyen köretet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk minden karácsonykor gesztenyével töltött pulyka van és mindig krumplipüré a köret. szerintem tökéletesen illik hozzá. vagy esetleg rizs. jah és savanyúság (pl csemege ubi) meg a konzervkukorica is nagyon jó!
2010. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is krumplipürét gondoltam hozzá, meg még párolt almán gondolkodom. Szerinted az illene mellé?

Még sosem csináltam, de már évek óta akarok csinálni, gondoltam most vagy soha. A gesztenyétől nem lesz édeskés a töltelék? Mert a főtt gesztenye alapból édes.

2010. dec. 16. 21:30
 3/7 Kriszti83 ***** válasza:
én szeretem az édeset keverni a sóssal. Szerintem illik hozzá a burgonyapüré és a rizs is,de az alma sem rossz ötlet.
2010. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hercegnőburgonya, áfonyaszósz. látványos is és finom is.
2010. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Az áfonyaszósz nagyon jó ötlet, erre nem is gondoltam. A hercegnőburdonyáról még nem hallottam, de biztos megtalálom a neten, megkeresem.
2010. dec. 17. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:

persze, megtalálod és nemcsak finom, hanem gyönyörű is.

nem fogsz benne csalódni.

sok sikert.

üdv.

2010. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jól sikerült a gesztenyés pulyka, isteni finom lett. Végülmaradtam a krumplipürénél és párolt almánál. Az alma nagyon-nagyon jó hozzá, pici bort öntöttem alá és egy kis borsot szórtam rá. Próbáljátok ki, én húsokhoz, szárnyasokhoz szoktam csinálni. A hercegnőburgonya jól hangzott, elolvastam, de sokan voltunk, úgyhogy macerás lett volna. Köszönöm mégesgyszer a segítségeteket!
2010. dec. 26. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!