Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valakinek van Nigella Lawson...

Valakinek van Nigella Lawson féle szakácskönyve? Jó? Használható? Szereti?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok főzni, de úgy gondoltam a Nigella Express címűt megveszem. Menni fog belőle??

Előre is köszi


2010. nov. 11. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,bár nekem még nincs ilyen könyvem,de szoktam nézni a paprika műsorba.Szerintem nem bonyolúlt,volt,hogy leirtam a receptet és megcsináltam.Nagyon izlett mindenkinek,a desszertek is.Nem hiszem,hogy megbánod:-))
2010. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőre inkább Horváth Ilona szakácskönyvét vedd meg. Igaz,hogy csak a hagyományos receptek vannak benne,de a főzés alapdolgaival kapcsolatosan is mindent megtalálsz benne. A többi könyv már inkább a gyakorlottabbaknak való.
2010. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én rosszul vagyok Nigella főztjétől, amit a tévében művel, attól kiráz a hideg. Nálam az verte ki a biztosítékot, mikor bepanírozta a bounty csokit és kisütötte olajban.
2010. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem főznék az ő módszerével, miután a férje úgy tudom gyomorrákban halt meg. Egyáltalán nem főz egészségesen.
2010. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Csak elmentem egy könyvesboltba, belenéztem és hát.. nekem bonyolult.. meg az alapanyagok is kissé egzotikusak. És túl sok a HAL!!!
2010. nov. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!