Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek csirkemellből?

Mit főzzek csirkemellből?

Figyelt kérdés
Ti mit ajánlotok? Jól bevált egyéni főtt étel csirkemellből? Bármi jöhet, csak ne legyen köze a gombához..:DDDDD
2010. nov. 5. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Vasi pecsenye, eredetileg sertésből van. Kicsit kiklopfolni, fokmagymás tejbe áztatni egy fél órára, sózni és paprikával elkevert lisztbe bundázni majd kevés olajon kisütni. Krumplipürével, savanyúsággal.
2010. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sózd, borsozd fektesd kiolajazott tepsibe, öntsd nyakon tejfölel és szór meg sajtal fél óráig kell sütni.
2010. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

olajon megfuttatod, hozzá öntesz egy konzervkukoricát, tejszínnel felöntöd, só, bors, falusi sültcsirke fűszerkeverék (valamiért beleszerettem :D), amikor már kicsit rotyog, belenyomsz egy karaván füstölt krémsajtot, még fűszerezni esetleg (én spec hatszor sóztam meg és még így is sótlan lett kicsit), aztán kifőzöl valamivel több, mint egy csomag pennét, egy jénaiban összekevered a kettőt, sajt a tetejére és be a jó meleg sütőbe 10-15 percre, hogy megpiruljon a sajt :)


Kicsit mindentbele kaja lett, de fél nap alatt elfogyott a nagy jénai tartalma :)


Jelenleg "Minden-ami-megtetszik-a-polcon rakott tésztának" hívják :)

2010. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek:)
2010. nov. 5. 22:02
 6/7 bumbi02 ***** válasza:
57%

kiklopfolod kakukkfü-rozmaring-só-bors-majoranna-val füszerezed (vagy ha van akkor szárnyasfüszerkeverékkel) majd utána izlés szerint töltsd meg (szilva,sajt,sonka,kolbászdarabkák, amivel szimpatikus) majd panirozd be és rántsd ki:))

de nagyon finom a kijevi csirkemell:)

30dkg reszelt sajtot összekeversz 10 dkg vajjal majd egy kis só bors szerecsendió lehütöd, és ezzel töltöd meg a csirkemellfilét:) ami megmarad keverék azt én kiszoktam gombócozni majd duplán panirozva 1-2 perc alatt (épp hogy csak megolvadjon a belsejébe a sajtos-vaj) kirántom:))

2010. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
gyrost, brassóit.
2010. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!