Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért kell egy étel miatt...

Miért kell egy étel miatt leszólni a másikat?

Figyelt kérdés

Munkába szoktunk bevinni sütit csak úgy.

Pénteken próba sütöttem egy jó adag bejglit.

Nagyon finom lett. Vittem tegnap egy mákosat és egy diósat.

Reggelihez elő is vette a kolleganőm, hogy vág fel.

Majd az osztályunk másik részébe is vittem át a kolleganőknek.

Nézi nézi ahogy a kezébe adtam a tányéron felvágott szeleteket. Majd fintorogva közölte, hogy jajj vigyem is vissza ebbe mazsola és ez undorító, nem is érti, hogy lehet ezt megenni így.


ma 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Törvénybe van iktatva, muszáj leszólni aki mazsolával süt.
ma 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 retektorta ***** válasza:
100%
Imádom a mazsolát a sütikben. Én megdicsértelek volna. Annak a bunkónak ne adj többet semmit.
ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ismerős a dolog, van, aki undorodik a mazsolától, például négy gyerekem közül kettő. Ne vedd a szívedre, nem rólad szól a dolog, az ő problémája. Annyit tehetsz, hogy tiszteletben tartod a dolgot és nem erőlteted.

Nálunk a munkahelyi csoportban van egy laktózérzékeny, egy gluténérzékeny és egy inzulin rezisztens. És én igyekszem úgy sütni, hogy mindenkinek megfeleljen. Már kétfélét sütöttem a szülinapomra :)))

ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mazsolással kínálnak, megmondom, hogy köszönöm, de nem kérek. Csak akkor mondom el, hogy mennyire kitör a frász tőle, ha közeli rokon/ barát kínál, amúgy nem szólom le.
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!