Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bulgurhoz mit szoktatok...

Bulgurhoz mit szoktatok készíteni?

Figyelt kérdés
tegnap 05:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
#10: Pofahúst próbáltad már? Fincsi!
tegnap 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Én is így mondom, mert bulguros rizs vagy bulguros rizibizi az előre kitalált fő alapelem és az a leginkább egészséges része is. Ahhoz csinálok 3 adag mellé mindig mást-mást. Nem a hús, sajt, halrúd van kitalálva alapvetően. Hiába köretnek nevezik, nekem az a főrész.


Rakott kelnél is ugyanúgy összekeverem a rizst a bulgurral.


Próbáltam már külön bulgurt enni, de annyira nem volt szimpi rizs nélkül.


35/F

tegnap 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

12+

Rántott párizsit, virslit, halrudat, nagyon ritkán házi fasírtot eszek. Ez mindenhez igaz, tehát például főzikhez is. K.b. ennyi húsfélét eszek és még darált húst. Párommal nem nagyon csináltunk még fasírtot, mindig anyum csinált, hát anyum már éppen nincs... :-(

tegnap 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

Rántott sajtot, köftét vagy kebabbal jó enni. Natur szelet, saláta és joghurtos szósz. Vagy csinakhatsz pankomorzsas rantotthust és arra rá önteni egy tejszines fokhagymás szószt + a bulgur ugye.


Szerintem mindenki értette mire gondol a kérdező, csak szeretnek kötekedni.

tegnap 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
S pont a kötekedők nyomják le a többieket.
tegnap 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!