Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zöld paradicsomot hogyan...

Zöld paradicsomot hogyan használhatnám még fel? Repedt zöld paradicsomokból darabolva lehet savanyúságot eltenni? Milyen felöntőlevet használjak? Darabolt paradicsom beszívja a felöntőlevet?

Figyelt kérdés
Idén készítettem először erős paprikából savanyúságot. Ahhoz használt felöntőlé receptjét lehet használni a paradicsomhoz is?

tegnap 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
tegnap 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, valószínű jó ahhoz is.
tegnap 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet használni ugyanazt a gelontolevet és a repedtnek is jó. Ha meg darabolod, jobban be is szivja mintha egyben tenned.


Én még lekvárt szoktam. Almas zöldpari lekvárt

Almadzósz helyett hasznalom receptekben, meg husokhoz passzol meg pl banankenyerben kivaltja a banant, sutotokkenyerben a sutotokot stb. Igy fog el

tegnap 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha teleöntöm a zöldségre az üveget a felöntőlével és a darabolt paradicsom beszívja a lé egy részét, akkor utána később tölteni kellene még rá levet? Ha kiáll a vízből a zöldség teteje az üvegben, akkor előbb megromlik?
tegnap 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!