Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Babos tészta "vegán" módon?

Babos tészta "vegán" módon?

Figyelt kérdés

Családi ebédre keresek receptet, a különbözö ételintoleranciák miatt állati termékek, szója, különbözö hús- és tejtermékhelyettesítök kiesnek - ezért írtam a vegán megjegyzést -, amiben egyetért mindenki, hogy babos tésztát szeretnének. Mindegy, milyen bab, lehet fekete, fehér, vörös, friss vagy konzerv, de nem zöldbab.

Egyelöre nem találtam olyan receptet, ami bizalomgerjesztö, ezért kérek segítséget.



#tészta #bab #állati termék mentes
aug. 27. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Lencse nem jó? Abból lehet olyasmi tésztaszószt főzni, mint a bolognai. Amúgy pont múltkor láttam egy olasz babos tészta receptet YouTube shorts-ban, de nem emlékszem a nevére. Azt hiszem szicíliai. Nagy szemű babot használtak hozzá és házi tésztát, amit kézzel kell formázni (nem bonyolult). Ki is hangsúlyozta, hogy növényi alapú étel, semmi állati eredetű nincs benne. Talán Google segítségével megtalálod.
aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megvan, beugrott: lolli con fave néven találod. De lehet, hogy csak angolul vagy olaszul. (Előző voltam)
aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lolli con fave egyfajta minestra, de ez sem túl bizalomgerjesztő.
aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaidat, tényleg babot akarnak, a lencsét van, aki nem szereti.

A receptet megnézem, köszi még egyszer.

aug. 27. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Jesszus, talán írd le, hogy mit ehet meg a család és akkor majd nézünk neked valamit.
aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Chili sin carne
aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez a recept nagyon érdekesnek tünik, köszi még egyszer.


5-ös: leírtam, mit akarok és mi nem lehet benne.

Van, aki tudja értelmezni.

aug. 27. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én simán húsmentes chilis babot csinálnék a tésztára
aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!