Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki segítene kicsit?

Valaki segítene kicsit?

Figyelt kérdés

Tejszínes-sajtos rakott csirkemellet szerettem volna csinálni de miután kiolvasztottam láttam hogy ez karaj... eddig csak csirkemellel csináltam , darabokra vágva, tejszínes csirkeként serpenyőben utána meg sütőben sütve a tésztával


Hogyan dolgozzam fel? Vágjam szeletekre aztán süssem ki? Vagy szeletesen szósszal seprenyőben vagy...


Pls help 😅



júl. 26. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Én legutóbb karajt szeleteltem, kisütöttem sütőben, az utolsó tíz percben tejfölt és sajtot tettem rá és rásütöttem.
júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

A karaj nagyon könnyen kiszárad, nem jó rakott cuccba. Vagy kirántod, vagy hirtelen kisütöd, 3 perc oldalankènt magas lángon, só bors fokhagyma, semmi több (persze sokan nem így gondolják de az átlag a full kiszárított száraz húst szereti), a sajt meg a tejföl mehet vissza a hűtőbe.

Csinálsz mellé rizset, előveszel valami savanyúságot és jó étvágyat.

júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
A karajt ugyanúgy el lehet készíteni, mint a csirkemellet, csak az íze lesz picit más, egyébkßént ugynaúgy viselkednek.
júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Lepirítod egy kicsit serpenyőben, aztán egy jénai tál aljára teszed szépen sorban. Teszel rá hagymát, paradicsomot, majd mehet rá a tejföl és egy kis mozzarella sajt. Alufuloia rá, be a sütőbe 220 fokon kb 40 perc. Az utolsó 15 perben leveszed az alufoliat rateszed a sajtot és várod, hogy raolvadjon. Amint raolvad, kész van.
júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Amit az egyes meg a 4es ir az mind jo

En is tepsibe javaslom szeletbe. Serpenyobe picit megpiriod ket perc alatt. Innen mehet tepisbe es oszsesutni. Ami nalunk megy hogy serpenyoben kariazott hagymat parolni. Az megy a tepsi aljaba. Arra a karaj egymas melle szorosan. Arra a tejszin. Arra reszelt ssjt es vegul apritott dio. Osszesutni.

júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!