Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Chia puding? Mit rontottam el?

Chia puding? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Tegnap délután csináltam elsőnek Chia pudingot. Az interneten találtam hozzá segítséget, hogy miből mennyit tegyek bele. 2 dl tejhez tettem 4 evőkanál Chia magot. Egész éjszaka a hűtőben volt reggelre ugyanolyan híg volt 😢Kevés magot tettem volna bele? Nem tűnt kevésnek egyébként… Kinek mi a tuti receptje amitől tuti besűrűsödik?! Ha hazamegyek esetleg tudok még hozzá tenni magot ha ez így utólag esetleg segíthet rajta?!

aug. 23. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan chia mag volt? Annak magába kéne szívnia a folyadékot. Teljesen jó volt az arány, amit használtál.
aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, chia mag volt. Tegnap vettem, eredeti zacskójából használtam fel. Esetleg lehet különbség a különböző gyártók termékei között? Másra már nem igazán tudok gondolni. Próbáljak másfélét venni?
aug. 23. 09:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem állt elég ideig, ma hazamész szerintem már jó lesz.
aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos nem lesz túl hasznos a valaszom de mindent jól csináltál. Nem tudom mi lehetett a baj. Ha ma este is híg akkor tehetsz hozzá plusz magot
aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ! Ment a zöld, délután megnézem történt/ e változás😇
aug. 23. 10:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 óránként az elején érdemes kevergetni.
aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ez lehetett a hiba, megcsináltam délután és egyből be is tettem a hűtőbe. Persze előtte alaposan összekevertem, de többször nem.
aug. 23. 11:19
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Én csináltam már így, de nem kellett kevergetni sem, és sokat várni sem. Néhány óra alatt már sűrűsödik.
aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Normál esetben jó az arány és megdagad kevergetés nélkül.

Valószínűleg kevés volt a mag.

aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mire hazaértem már kicsit jobb volt a helyzet, kezdett összeállni, de még mindig nem volt tökéletes így tettem hozzá egy kis magot még és várok vele estig.
aug. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!