Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért ég oda a piskóta alja ,...

Miért ég oda a piskóta alja , konkrétan feketére? A teteje belseje még nyers?

Figyelt kérdés
Számtalanszor próbáltam már , vagy a tetejét kapja oda, vagy az alját feketére... A sütőn nincs fokbeállítási lehetőség. Alacsony és nagy láng van ennyi. Alacsony lángon elkezdem sütni 10 perc után fekete az allja! Mit tegyek? Normálisan ki van bélelve sütőpapirral , alufóliát is próbáltam már! Olyan kommenteket nem kérek, hogy cseréld le a sütőt. Mert másik sütővel is hasonlóképp jártam. Szóval mitévő legyek? 😭
aug. 17. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha gázsütö, egy üres sütölapot tegyél be a tepsi alá, esetleg még tekerd is be alufóliával.

A gázsütök hátránya, hogy alul sütnek erösen, ezért az alsó oldal hamar megég.

aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gázsütő igen, nagyon szépen köszönöm megpróbálom ismét így. ☝️
aug. 17. 17:51
 3/5 Hova gondolsz ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van, és még egyszerűbb megoldást is ajánlott, mint ami nekem volt. Én két db. tetőcserepet tettem az aljára, csak úgy lehetett benne sütni. Elég nehéz volt 2 db cserepet szerezni.:)
aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-4 réteg alufólia a suto aljaba es tedd felulre. Inkabb alacsony lang es susd tovabb
aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus megoldás a cserepet berakni.
aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!