Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem 18 üveg Univer reszelt...

Jeverezi kérdése:

Vettem 18 üveg Univer reszelt tormát. Mit tudok belőle készíteni?

Figyelt kérdés

119 forint volt egy üveg meg augusztus 15 lejar és ezért vettem sokat. Csak nem tudom mit tudok belőle készíteni?


190 grammos egy üveg.



aug. 9. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minek vetted meg? 1 nap alatt akarsz megenni ennyi tormát?
aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Klasszikus sonka tekercset vagy tejszínes tormamártást.

De eheted magában reggelihez.

aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk, sokáig eláll az még. Légmentesen zár az üveg, csírátlanítva teszik bele, van benne tartósítószer és ecet: semmi oka megromolni. Én pincében tárolnám, és tormamártást csinálnék belőle. Veszel húsoscsontot vagy fehércsontot, főzöl belőle egy levest, másodiknak meg ott a hús ami leesik a csontról, hozzá héjában főtt krumpli hámozva-darabolva, wokban kicsi zsíron gyorsan sütve, hozzá tormamártás (mondjuk egy kisüveg tormát némi vízzel és rántással forralva megfelelő ízűre-sűrűségűre beállítasz). Én ezt csinálom, ha olcsón hozzájutok többhöz mint ami csak úgy elfogyna.
aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Jézusom, csak azért vetted meg mert olcsó? Ha leárazzák a cementet azt is megveszed?
aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14: én venném, hol árazzák le? :P
szept. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!