Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött káposztához nagyon...

Töltött káposztához nagyon zsíros a darált hús?

Figyelt kérdés
Nem tudtam jobban kiírni a főkérdést bocsi de itt kifejtem. Nagyon zsíros a darált húsom ami itthon van de töltött káposztát szeretnék belőle csinálni. A kérdésem az hogy rakják bele esetleg több rizst hogy ne legyen olyan zsíros? Vagy ha így van darálva már sok mindent nem lehet kezdeni vele? Csináltam már belőle töltött káposztát nem volt ehetetlen de mégis kiérződött hogy nagyon zsíros. Azért gondoltam a rizsre hogy lehetne több benne talán?

aug. 9. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem előtte pirítsd meg egy kicsit a darált húsodat, aztán nyomd ki belőle a zsírját.
aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
a zsír finom
aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Darálj hozzá valami sovány húst (pl. karaj, vagy comb sovány része) és vegyítsd.

Nem lesz finom, ha telerakod rizzsel és az egész úszni fog a zsírban, ami kifő belőle, mert nem szívja be a rizs. -Undorító a zsíros töltött káposzta, én nem is bírom megenni, mindig s.combból csinálom.

aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen azért gondoltam csak a rizsre hogy hátha felszívná. Erre viszont nem is gondoltam hogy daráljak plusz húst hozzá. Nagyon jó ötlet köszönöm! Szeretem ha zsíros az étel nem száraz de ez valami mangalica vagy alacsony malac nem tudom pontosan mert kaptuk. És ez már nekünk is sok. De megpróbálom tényleg ha daráló pluszba húst hozzá akkor húsosabb lesz. Köszönöm a segítséget mindenkinek!
aug. 9. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Káposztához,töltelékhez jobb a zsíros hús.Puhabb lesz főleg ha a rizst is megfőzöd előtte.
aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
mellébeszélnek. igen, rá kell kicsit pirítani serpenyőben, aztán az egyik végébe húzod és megbillented hogy az aljába kerüljön, több evőkanálnyit is le lehet róla szedni. a húsnak nem árt, mert főzés közben nem tud szétesni már töltelékként
aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
6-os okfejtése figyelemreméltó.
aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!