Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket tudnék sütni/főzni...

Miket tudnék sütni/főzni ezekből a hozzávalókból? Külföldre költözöm és szeretnék minél több mindent elfogyasztani.

Figyelt kérdés

10 nap múlva költözöm és addig csak olyan ételeket vennék amik elfogynak, de alapvetően ezeket szeretném felhasználni:


- tahini

- majonéz

- mustár

- oliva olaj

- mandula liszt

- kókuszliszt

- földimogyoró krém

- sűrített tej

- holland kakaópor

- tejföl

- sótlan vaj



Amik még vannak és biztosan elfogynak: tortilla kenyér, tojás, zabtej, mandula tej, paradicsom, eper, jégsali, kék áfonya, főzőtejszín



Fűszerek, sütőpor és cukor van.


júl. 11. 22:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Kimaradt:

Friss petrezselyem és rozmaring, lime, vöröshagyma


Mozarella sajt golyók

Cottage sajt

júl. 11. 22:26
 2/3 anonim ***** válasza:

A nagyrészét pl lisztek, mogyikrém, majonéz, stb. elviheted magaddal mert nem romlandó és legalább nem kell ezeket venned.


Amikor mi költöztünk külföldre egy vászonszatyornyi már megbontott "tartós" cuccot vittünk magunkkal, és tök jó volt, hogy első este, mikor megérkeztünk ilyenekkel nem kellett szórakozni, hanem elég volt venni két csomag virslit sütni meg zsemlét, és volt hozzá pl majonéz vagy mustár.

júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lisztekből készíthetsz pl száraz süteményt amit vihetsz magaddal rágcsának az útra.


Attól is függ, hová mentek, mikor érkeztek, mert én pl Svájcba költöztem és ott vasárnap nincs nyitva szupermarket, csak kiosk, meg mini coop, szóval amúgy sem tudtam volna egy rendes bevásárlást intézni.

júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!