Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy 18 éves lány még nem tud főzni?

Figyelt kérdés
jan. 7. 00:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%
Ha élettársi kapcsolat szempontjából vizsgálom, számomra hátrány, ha a társ nem tud, de leginkább ha nem akar megtanulni főzni. Férjként is hátrányosan érintene, és a gyerekeket is. Ha csak egy sima lány, akkor meg nem érdekel, nem érint, nem formálok véleményt róla. Csak egy lány aki nem tud főzni. Semleges.
jan. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Èn se tudtam. Ennyi idősen mèg otthon laktam anyámmal. Ő főzött. Feleslegesnek tartottam hogy èn is főzzek. 23 èvesen költöztem el, akkor kezdtem el főzni. Netről tanultam
jan. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Semmi közöm hozzá.
jan. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
semmit ha külön költözik majd megtanul.
jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nem tud főzni dolog sem igaz, egy tésztaételt, krumplit, egyszerű húsokat recept alapján bárki el tud készíteni.
jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19%
Azt hogy ez a lány nagyon éhes lesz, ha egyedül marad. Ha nem létezne házhoz szállítás azt is megkockáztatom hogy éhen fog halni. Vagy ha rászokik a szemét kajákra, akkor el fog hízni. Dagadt lesz és elveszíti báját az udvarlók előtt, tönkre megy az egész élete. És mindez csak azért, mert nem tudta szépen felverni az omlettet. Csak vicceltem. 😅 De ha megtanulsz főzni az plusz pont. (:
jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Van még időd nyugi csak el kell kezdeni.
jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ha olyan kedve lesz majd megtanul.
jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, én sem tudtam. Még otthon éltem, anyu főzött. Aztán csak megtanultam.
jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Villámgyorsan meg lehet tanulni, sokmindent ugyanúgy kell készíteni, pl. pörköltalap, stb.
jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!