Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy 18 éves lány még nem tud főzni?

Figyelt kérdés
jan. 7. 00:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Előfordul. Majd megtanul. Anyja is tehet róla, ő is.
jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha a 4. osztály sikerült neki, akkor valszeg el fog tudni készíteni egy receptet, mert van hozzá kellő szövegértése és matektudása.
jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Én se tudtam 18 évesen.
jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Pont az a véleményem erről, mint arról, ha egy 18 éves fiú nem tud főzni.
jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Akinek van keze meg 90+ IQ-ja, az tud főzni, maximum nem csinálja. Úgyhogy azt gondolom róla, hogy nem szorul rá, főznek helyette otthon, majd elkezd főzni, ha nem fognak.
jan. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Aki olvasni tud az főzni is.
jan. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Semmi. Barátnőt keresek, és nem cselédet. Egyébként is elég válogatós vagyok, inkább ellátom magam, mint hogy mást nyaggassak az ízlésemmel.

Ha meg majd valamikor közös háztartásra kerül sor, közös erővel sok mindent meg lehet oldani. Egyébként sem kötelező ma már fél napot a konyhában tölteni.

jan. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%
Azt hogy legalább az egyik éhségem jól ki “kell” tudnia elégíteni, hogy a kapcsolat tartós maradhasson. A stabilitáshoz meg majd valahogy megoldjuk a többit. Én pl tudok főzni.
jan. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Majd ha meg akar tanulni főzni, akkor megtanul. Ő tudja, mire van szüksége és hogyan akarja élni az életét.
jan. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene szólni hozzá? Az ő dolga. 18 éves, bakker, előtte az élet, hogy megtanulja, ha akarja, ha érdekli. Huszonéves voltam en is, amikor érdekelni kezdett. Azóta már eltelt pár évtized, tudok és szeretek is főzni. Soha senki nem kényszerített rá. Anyósom pl majdnem 80, ő nem tud főzni, apósom volt a konyhatunder. Soha semmi probléma nem volt belőle.
jan. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!