Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütni, főzni ablak...

Milyen sütni, főzni ablak nélküli kicsi konyhában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék venni egy 1,5 szobás panellakást. Ezek úgy vannak kialakitva, hogy a bejárati ajtó mellett egy pici konyha van benne, itt nincs szagelszivo és ablaka sincs.


Berakok ide egy hirdetest, ahol lehet látni ilyen konyhát

[link]


A kérdés az volt hogy ha csak úgy lehet szelloztetni, hogy szobán keresztül.


Így lehet hogy bepenészedik vagy nagyon hamar ételszagúvá válnak szellőztetés híján a lakas falai?


Ez fontos volna, mert szoktam magamra főzni, de csak kis dolgokat kell elkepzelni


Bármi tapasztalat tanácsot szívesen fogadok köszi


2023. nov. 11. 22:03
1 2
 11/12 Kitana. ***** válasza:
86%
Büdös, zsíros lenne a konyha hónapokon belül. Hacsak nem tervezed, hogy a takarítási rutinodba beleveszed a komplett konyhabútor heti szintű lepucolását, vagy elfogadod, hogy a konyha sosem lesz teljesen tiszta érzésre, én nem venném meg, biztos van hasonló áron olyan panel, ahol legalább egy kis ablak van. Amikor én laktam panelban, ott egy bukóra nyitható ablak volt, ami lichthoffra nézett, az sem volt sokkal jobb.
2023. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Itt nemcsak a konyhai felszerelés lesz zsírgőztől ragadós, hanem az egész lakás a tv-vel együtt.
2023. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!