Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütni, főzni ablak...

Milyen sütni, főzni ablak nélküli kicsi konyhában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék venni egy 1,5 szobás panellakást. Ezek úgy vannak kialakitva, hogy a bejárati ajtó mellett egy pici konyha van benne, itt nincs szagelszivo és ablaka sincs.


Berakok ide egy hirdetest, ahol lehet látni ilyen konyhát

[link]


A kérdés az volt hogy ha csak úgy lehet szelloztetni, hogy szobán keresztül.


Így lehet hogy bepenészedik vagy nagyon hamar ételszagúvá válnak szellőztetés híján a lakas falai?


Ez fontos volna, mert szoktam magamra főzni, de csak kis dolgokat kell elkepzelni


Bármi tapasztalat tanácsot szívesen fogadok köszi


2023. nov. 11. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát érdekes a konyha kialakítása! Legalább ablak vagy pára elszívó nem ártott volna!
2023. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sok ilyen kis lakás van Szegeden, 80as évek után épültek


Én is emiatt aggodok hogy ablak híján mi várható.


Azért az ebéd gözölög, zsír, olaj kicsapodik nagy hőleadas stb


Várom a további hozzaszolasokat

2023. nov. 11. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én fél évig laktam hasonló lakásban. Borzalmas volt. Az állandó ételszag még elment, de amikor húslevest csináltam, a szekrényen és a falon is csurgott a víz, majd idővel megjelent a penész. Eleinte próbáltam tenni ellene, szellőztettem főzés közben, de télen ezt nem lehetett csinálni. Ott is hagytam. Konyhának legyen ablaka ez a minimum.
2023. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez ilyen legény lakásnak, vagy egyetemistáknak stb való aki rendeli a kaját, meg meg mikrózza a kaját, esetleg kisebb, főzést elbír! De egy kocsonyát abba főzni vagy valami szagosabbat...
2023. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

A hirdetésben lévő lakáson is látszik, hogy frissen van felújítva és lecserélték a konyhaszekrényt is. Ezeknél a lakásoknál eredetileg fóliázott MDF konyhabútorok voltak és bizony a gőz miatt levált a fólia a konyhaszekrény ajtókról.

Ilyen lakást nem tanácsos megvenni, csak a baj van vele.

2023. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Látszik a konyhán a falon lejjebb hogy foltos! Valszeg penészedett! Többször volt javítva!
2023. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Mivel a konyhában nincs helye egy étkező asztalnak, tehát a nappaliban kell kialakítani valami étkezőt, ami elég hülyén néz ki.

Nálunk az élet a 6x5-ös konyhában zajlik. Hát köszönöm szépen, hogy a nappaliban kelljen ebédelni és behurcolni mindent, majd kihurcolni. Aki ezt a lakást megtervezte annak kellene itt laknia.

2023. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Ide még egy páraelszívót sem lehet berakni, mert nincs hova elvezetni.

Gondolom elszívócsatorna sincs amire rá lehetne csatlakozni.

Teljes agyrém ez a konyha.

2023. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

7# Nem mindenki teheti meg hogy kastélyba lakjon...Ez a kis lakás így is 20 milla...Akkor mit várjon az ember? Az utolsó mondat igaz! A kialakítás rossz! Egyébként divat lett az Amerikai stílusú konyha ami egybe van a nappalival! Bár ott legalább van pára elszívó! De a kaját akkor is érzed ha 2 m-re mellette meg nézed a TV-t a kanapén!


[link]

2023. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Garantált az állandó ételszag,ki se tud szellőzni.
2023. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!