Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket ettél ma?

Miket ettél ma?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Reggelire egy kis kaviáros pirítóst. Ebédre steak-et. Vacsorára egy kis lazacot kívánok, de még nem szóltam a séfnek.
2023. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Kipróbáltam ezt a Lasagne levest, amivel újabban tele a tiktok, csak mivel nem volt itthon olyan tésztám, én gnoccit raktam bele. Nem lett amúgy rossz, igazából egész finom, csak sok köze nem volt az eredetihez.
2023. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
(Ezt ettem ebédre és vacsorára is.) Ma úgy gondoltam megúszósra fogom és nem készítek külön kaját vacsorára.
2023. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Reggel pizza, este instant tészta. Ez most egy ilyen napra sikerült.
2023. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Ebédre cukkinis pizzát (mármint cukkiniből kreált pizzatészta, vagyis a tészta nagyrésze cukkini volt, de volt benne más is), illetve most ettem csirkemellett brokkolival és répával. Még fogok enni ma, de még nem tudom mit, lehet palacsintát.
2023. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 2 vorosbarsony muffint

Tizoraira 5 szilvat, megkenve 2 evokanal nutellaval

Ebedre spenotfozeleket 25 deka spenotbol es melle ket teljes kiorlesu bundaskenyeret

Uzsira egy deli csokit

Vacsura 2 szelet sutotokot, 4 szem brazil diot

Most tvzeshez 50 gr csipszet

2023. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Reggel egy kakaót 2 szelet csokival.

Később két sajtos zsemlét. Aztán este egy pudingot és még egy kis csokit.

2023. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7-es tudsz élni :D
2023. okt. 23. 08:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Ma még nem ettem semmit sem.

Tegnap 8 óriás nutellás palacsintát ettem. Az előtt pedig normális étrendemet + csináltam párolt zöldséges kusz kuszt.

2023. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Délelőtt egy szalámis szendvicset. Ebéd időben egy májas fornettit. Ma nem nagyon voltam itthon napközben, úgyhogy estebédre gulyáslevest kenyérrel. Aztán vacsorára megint egy szalámis szendvicset csalamádéval. (Hát ez ma ilyen lisztes nap volt :D) Meg egy tábla csokit és egy pohár tejet este.
2023. okt. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!