Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem rontana el ízében egy...

Nem rontana el ízében egy sütőtöklevest ha zöldség alaplé helyett marhás leveskocka lenne az alapja?

Figyelt kérdés
nyilván azokhoz szól akik használnak hasonló mű kiegészítőket, aki mellőz minden ilyesmit az kérem ne nyilvánítsa ki itt a nemtetszését
2023. szept. 25. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond vele,jó ízű lesz azzal is.
2023. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
El nem rontja, de zöldségleves kockával jobb lenne. Én szeretem a leveskockát, de ehhez a krémleveshez nem szoktam használni. A sütőtöknek egyedi, édes íze van, valahogy nem tudom összeegyeztetni a leveskockával.
2023. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem a hús elrontaná.
2023. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért a marhásnak van egy jellegzetes íze ami nem illik a sütőtőkhőz.
2023. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
en multkor avval csinaltam..szerintem jo volt. Talan nem volt olyan edes..
2023. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem illik hozzá, de marhás levesalapja válogatja.

Nálunk általában ras el hanout vagy kebab fűszerleverékkel készül, picit pikánsan ha sós.



A sütőtök pont az az eset, hogy lehet édes krémlevest, és sósat is ha épp olyan kedved van.


Édesen meg barna cukor, szerecsen dió, fahéj, vaníliás cukor, gyömbér, szegfűszeg megy bele, kb olyasmi mint a Starbucks pumpkin spice latte szirupja. Vanília fagyi van mellé, mint a meggyleveshez.

2023. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Leveskocka= ételszínezék, ízfokozó, tartósítószer és némi hulladék.
2023. szept. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!