Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ételről? 19/L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek sütni/főzni és kiváncsi lennék pár véleményre (még ha csak kép alapján is)..hogy sikerült a diszités stb..szeretnék majd étteremben dolgozni. A családnak nagyon izlett.

2023. szept. 6. 21:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
90%

A szo legkevesbe bunko ertelmeben mondom hogy amator. Tokeletesen latszik rajta nem vagy kepzett csak szeretsz fozni. Es ezzel nincs is semmi baj. Ettol meg lehet finomakat fozni es jokat enni otthon.


De a szakacsmuveszet egy kicsit mas dolog. Ha most ezt egy fozomusorba viszed kinevetnek. Ha az a celod hogy a mai trendeknek megfelelo eteleket es talalast csinalj akkor tanulni,tanulni,tanulni.

Videokat, fozos musorokat nezni.

2023. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem leszek népszerű, de én azt mondom, otthon a családnak biztosan jó, de a tálalás rettenet. Az ilyen gombócra formált rizs a hatvanas évek II., III. osztályú éttermeiben dívott. Az uborka alatt mi van? Valami húsféle? Ha igen, akkor nem értem miért kerül rá saláta? Azok a csíkok meg reszelt sajt lenne?
2023. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
81%
Aki szerint ez gusztusos, annak nem tudom milyen ízlése van. Borzadály. Oda van csak dobálva? A csíkok az reszelt sajt vagy káposzta? Minek?
2023. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
88%

Számomra értelmezhetetlen, hogy a saláta vagy mi az miért van a hús tetejére téve ? Hogy eláztassa a panírt ?

Az a pár csík reszelt sajt mit keres ott ? Olyan mintha ott maradt volna véletlenül .

A rizs ilyen módon való tálalásáról már nem is beszélek

2023. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Hát első sorban az nem panír..és az rajta pedig nem is saláta,de mindegy..
2023. szept. 7. 13:01
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

16. Miért vagy ilyen udvariatlan? Megtisztelünk azzal, hogy véleményt írunk, hiszen azt kértél.

Írd le mi látható a képen, mi volt az elképzelésed?

2023. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
81%

19eves, nem kell szetszedni. Egy hetvegi ebednek tokeletes. A ferjednek, leendo gyerekeidnek szinten.


Ha tobb akarsz lenni mint egy jol fozo haziasszony, akkor viszont sokat kell meg tanulni.

2023. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
#18 én udvariatlan?! Hát akor én inkább nem mondok semmit hogy ti mi vagytok…az egy tejszines-gombás szósz és sült karaj van alatta,amugy meg a tálalát egy étterem oldalárol szedtem le..
2023. szept. 7. 13:15
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak akik normálisan is tudtak válaszolni..
2023. szept. 7. 13:16
 20/33 anonim ***** válasza:
78%
Miért van a gombaszószban répa? Miért van a hús feketére sütve? Miért voltál az előző kérdésedben 20 éves, mostmeg már csak 19?
2023. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!