Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 7-8 felnőttnek hány kg húst...

7-8 felnőttnek hány kg húst kell venni, hogy kényelmesen elég legyen?

Figyelt kérdés
Rántott húst szeretnék készíteni
2023. aug. 17. 09:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

20-as: Remélhetöleg most nagyon okosnak érzed magad, veregesd meg a válladat.

Nem azért van ott a csont, mert nem tudják kiszedni, hanem mert sokan direkt így szeretik.

2023. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%
☹️☹️
2023. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%
Hát szerintem a 2kg lehet, hogy elég, de én inkább 2,5 kg körül vennék. Attól is függ, hogy mit készítenél belőle. Mert ugye ha mondjuk pörkölt, akkor ràszeded a tésztára, nokedlire, stb. De mondjuk, ha rántott vagy sült hús, abból azért bírnak ám enni a felnőttek. Függetlenül attól, hogy ott van mellette a köret. Én inkább többet vennék, ha marad, beteszem a hűtőbe, meglehet enni később is.
2023. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
58%

23-as: a kérdésben ott van, hogy rántott húst akar csinálni!


De étteremben egy adag 150 g karajból készült egy szelet, amit írtak, hogy fejenként 2 szelettel, azaz 2 kg hússal számoljon, az böven elég kell, hogy legyen.

2023. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
71%
Fejenként 20 navyon max 25 deka
2023. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nahát, jó kis háborút robbantottam. Végül vettem 2 kg húst esetleg rántok majd mellé cukkinit.

Köszönöm a válaszokat!

2023. aug. 17. 21:50
 27/27 anonim ***** válasza:
64%

24-es, oh tényleg elkerülte a figyelmemet, de végeredményben mindegy, mert a válaszomban ott van, hogy ha rántott húst süt... Más is írt levest, még minden egyebet...


Az sem mindegy, ki hogy főz, mert ha valaki spórolós, akkor jó vékonyra klopfolja ki a húst, és ehetnek fluss papírt 😉


Kedves kérdező! Jó sütés-főzést!


Többieknek: lehet lepontozni. 😛

2023. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!