Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet valahol kicsi, 2-4 fős...

Stucy kérdése:

Lehet valahol kicsi, 2-4 fős bográcsot kapni?

Figyelt kérdés

Apumnak hamarosan szülinapja lesz és ajándékba szeretnék neki egy kis bográcsot. Van neki nagy, csak én, meg testvéreim nem lakunk már otthon és így már csak nagyon ritkán veszi elő.

Van egyáltalán kis méretű bogrács 2l környékén, ami tűzálló? Én amit találtam méretben az mind tálaló bogrács és azt nem gondolom, hogy tűz fölé tervezték.



2023. aug. 15. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

[link]

vagy egy kicsit nagyobb (5 literes)

[link]

2023. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3-4 litereset lehet már kapni. A két liter elég kevés szerintem, max. félig tudod tölteni, ha keverni is akarod, így marad egy liter, ami mondjuk kettő adag.
2023. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 L.. István ***** válasza:
77%
5 literes minimum kell.
2023. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Mivel egy szabvány adag leves 0,5 liter, akkor 4 személyre elég 2 liter étel. De számítsunk a repetázóra, meg a kavargatásra, legyen 3 liter!

Tessék: (de javíthatod az opciót nagyobbra is)

[link]

2023. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
4-es, továbbra sem lehet egy három literes bográcsban megfőzni három litert, mert nem tudod megkeverni.
2023. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
#4 nem sokat bográcsozol, ha 2-3 liter kész ételhez 3 literes bográcsot választanál. 5 literes tökéletes, semmi baj nincs belőle, ha nincs tele. Sőt! 5 literesbe kb 3-4 liternél többet nem is nagyon tesz az ember. Bogrács nem olyan stabilan áll, mint a tűzhelyen a lábas. Főleg keverésnél nem.
2023. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet máshogy gondolod de a két literes az miniatűr.Legalább 4-5 literes ez vegyél az is kicsi majd meglátod.
2023. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Praktikerben múltkor láttam kicsiket, kb egy nagyobb mélytányér mérettől indult felfele.
2023. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 L.. István ***** válasza:
56%
#8: Azok inkább csak tálaló bográcsok, nem abban főznek.
2023. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!