Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan jöjjek ki 160 Euróból...

Hogyan jöjjek ki 160 Euróból hónap végéig?

Figyelt kérdés

160 eurom van . Erre a hétre már bevasaroltam , és gondoltam hagyok 10 eurót zöldségre vagy ha valami nagyon kell.


Tehát a maradék 150 eurót kell beosztanom 2 hétre Ausztriában .

Van egy 3.5 éves kisfiam is .

Szerintetek sikerülni fog ?


2023. júl. 11. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem élünk ott, nem tudjuk mi mennyibe kerül, mi az olcsó.


A legjobb ha összeírod hogy melyik nap miket fogsz enni, reggelire, ebedre vacsorára. Pl hétfő-kedd reggeli zabkása almával, fahéjjal + ebéd lencsefőzelék + vacsora kenyér, szalámi, sajtkrém és egy paprika. Stb

És utána csak azt vásárolsz be ami az összeírt ételek alapján a listán van

2023. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menütervezéssel. Az akciós újságból válassz valami alapot pl csirke, tofu, tojás stb és ahhoz tervezd köré a menüt.
2023. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Itt forint van.
2023. júl. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Ilyenkor hol vannak azok, akik szerint Ausztriában minden olcsóbb?

Annyit segítek, hogy ez kb 56.000 Ft. Tehát 2 hétre elég ennyi pénz, ha olcsóbban lehet vásárolni, mint a magyar boltokban?

2023. júl. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem felnottkent egy havi kajam kb 75k. Ha ebbol indulunk ki, nagyon siman kijossz ebbol kint
2023. júl. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd az akciós újságokat én is azt csinálom.

De például felénk az Mpreis ki szokta adni a lejárt dolgokat is vagy fonnyadt zöldségeket,van erre egy külön családi háznál hely.

2023. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6, igen felénk is a Billa .

De attól függetlenül mosószer, öblítő stb szükséges lesz .

A héten megoldom ,meg az utolsó héten 100 euró elegendő de viszont jövő héten 50 euro ami kb 20 ezer forint nagyon kevés lesz .

Sajnos ebben a hónapban ez így jött ki .

Az árak szerintem kb a magyarországi árakkal megegyeznek bár már rég nem voltam otthon.


A 3.5 évesem nem eszik sokat úgyhogy veszek neki reggelit ,a többit meg megpróbálom olcsón kihozni.

Vagy esetleg nézek valami munkát jövő hétre feketén amit munka után el tudok végezni ( Takarítás )

2023. júl. 12. 10:02
 8/10 anonim válasza:
0%
Csirkeaprólékkal pl.
2023. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom,hosszútávon nem oldja meg a problémát, de két hét alatt gondolom nem olyen sokszor kell mosni, egyszer-egyszer nyugodtan moshatsz öblítő nélkül, és akkor csak a mosószert kell megvenni. Ha esetleg nem a legolcsóbbat veszed eleve is, most az egyszer veheted azt is egy kisebb kiszerelésben, annyi nem fogja tönkretenni a ruhákat. Ha még valamennyi van a szokásosból, akkor a gyereked ruháit mosd azzal, a sajátod az újjal, neked kisebb eséllyel okoz irritációt bármilyen is legyen.

Válaszd szét mennyi jut tisztán kajára és abból tervezd meg a menüt.

2023. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Sajnos számomra lehetetlen volt kihozni ennyi pénzből úgyhogy kölcsön kértem 150 eurót .

Jövő hónapban majd picit jobban oda figyelek hogy ne történjen többé ilyesmi

2023. júl. 15. 09:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!