A mostani helyzetben mennyit költötök étkezésre, akik egyedül éltek?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Júniusban 170-et költöttünk 2 felnőtt személyre, ebben minden benne van, az "üres kalóriák" is: nasi, üdítők, cukrászda is. Rendszeresen veszünk gyümölcsöt, zöldséget is.
Nem kell 2 napig ugyanazt enned. Én ha egyedül vagyok is, nagyon ritkán készítek több napra ételt (ilyen mondjuk a paprikáskrumpli)
Meg lehet szokni kis adagokat főzni.
De azt is megteheted, hogy egyszerre főzöl 4-6 adagra valót és lefagyasztod (pl. spagetti hús-szósz, töltött paprika, töltött káposzta)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Mi főzünk kettőnkre és ha olyan az étel, hogy fagyasztható, akkor több adagot is, így kiváltjuk, hogy ne kelljen mindennap.
Változatosan étkezünk sok zöldséggel-gyümölccsel, tejtermékekkel, tojással és kettőnkre megy el reggelit, ebédet, uzsonnát, vacsorát beleszámítva 120-130ezer Ft.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Kb 70 ezret, de kisétkű vagyok (alacsony lány)
Soha nem veszem.pékárut (kenyeret sutok), készételt, meg nem is rendelek.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Nem rendelek. Eszméletlen sok pénzt el lehet így költeni.
Azóta főzök. Így havonta 70 ezer megy el kajára kB. Rengeteg zöldségeket és gyümölcsöt veszek pedig a piacon. Ja érdemes piacra járni és saját termelőtől sokkal olcsóbb és finomabb árut veszel
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Most tudok egy pontosabb választ is adni, vasárnap vásároltam az Aldiban 6600 forintért, és holnapig van kajám. Ebből ami nem kaja volt, az egy jutifalat a macskának meg két hűtős desszert, 1300 ft összesen.
Viszont én nem nagyon eszem húst, egyedül egy fél kilós darált húst vettem, a többi köret és zöldség, tej, tejszín, fűszer.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!