Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Heeelp!!! Kerülhetett cián a...

Heeelp!!! Kerülhetett cián a kajámba a bambusz fakanálról? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Benne felejtettem a bambulusz fakanalat vagy 10 percig a rizs főző vizében mert belecsúszott én meg elmentem facebookozni amíg fő a kaja és nem néztem rá. Nekem annyi ha megeszem? Elvileg a hő hatására bele bomlik a cián a vízbe de nem tudom akkor miért készítenek egyáltalán bambuszból fakanalat. Igaz olcsóbb de ha megpusztulunk tőle akkor hiába. :(((

2023. jún. 29. 14:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jobb ötlet ha kiborítom a kaját és főzök másikat?
2023. jún. 29. 15:00
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ma csak retardált kérdéseket szabad kiírni?
2023. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem, tudom kicsit trehány vagyok viszont még holnap is szeretnék főzni a szomszédba meg nem merek átmenni ezt megkérdezni mert körbe nevetnek utána a házban. :((
2023. jún. 29. 15:08
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Egyed nyugodtan. Nem tudok róla, hogy tartalmazna ciánt, de ha mégis az nem katasztrófa. Régen be lett volna tiltva ha annyira veszélyes lenn. Az alma, a sárgabarack és nem tudom még hány gyümölcs magja is tartalmaz szintén ciánt. De ahhoz, hogy bármi bajod legyen hosszú távon napi szinten több kilót kellene fogyasztani belőle. Mivel pl a sárgabarack magja finom is ezért használják is pl süteményekhez, de az attól még nem lesz mérgező, csak oda kell figyelni, hogy naponta lehetőleg ne egyél meg 50 kilót az adott sütiből, mert akkor megárt a cián... (Bár hamarabb lennél cukros a sok süti miatt)
2023. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

nem tudom akkor miért készítenek egyáltalán bambuszból fakanalat. Igaz olcsóbb de ha megpusztulunk tőle akkor hiába.

Annál több marad a temetésedre.

2023. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igaz már valószínűleg betiltották volna ha nagyon veszélyes lenne. Talán nem lesz baj. Ha megmaradok holnap megírom.
2023. jún. 29. 15:24
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Itt meg mi nevetünk körbe!🤪
2023. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

"nem merek átmenni ezt megkérdezni mert körbe nevetnek utána a házban."


Teljesen jogosan.

2023. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma van a retardált kérdések világnapja.
2023. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nem lett szerencsére teljesen jól vagyok. :)
2023. jún. 30. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!