Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fém/bambusz szívószál?

Fém/bambusz szívószál?

Figyelt kérdés

Anyum nem akar venni, és azt se engedi, hogy én azt vegyek, mert váltig állítja, hogy veszélyes, ugyanis ha megbotlasz, vagy akármi, felnyomódik a fejedbe, és kampec.


Na de én ezt azért nem támasztom alá, mert a sima, puha szívószál se csúszik fel, illetve nem is botlik el vele az ember.


Mivel tudnám meggyőzni?



2020. aug. 28. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Nézd, én alapvetően úgy gondolom, hogy maga a szívószál teljesen felesleges, tökmindegy, miből készült. F**ért nem lehet megfogni a poharat, és inni belőle?
2020. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Odáig értem ezt a szívószál mániát, hogy 3-4-5 évesen esetleg a kisgyerek nem hajlandó mással meginni a tejet meg a kakaót. Aztán érdekes úgy, de hogy aztán miért marad meg ez a szokás, hogy jó egy vékony csövön át inni, azt nem értem.
2020. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
73%
Szerintem is teljesen felesleges, de ha nagyon meg akarod győzni, mondd el neki hogy a vékony műanyag szívószál hamar tönkremegy és a kukába kerül, ami szennyezi a környezetet, viszont ezek a szívószálak sokkal praktikusabbak ugyanis kicsi az esélye hogy valaha is tönkremennek. (Nyilván nem muszáj ezt mondanod, de szerintem ez okos érv.)
2020. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Anyukád okos :DDD nekem kemény szívószálas műanyag fedeles poharam van és én is mindig arra gondolok hoyg egyszer ha elesek kiszúrja a szemem :DD de ugyanígy a fogkefével is járhatsz
2020. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
A fültisztító is beleállhat a füledbe ha véletlen nekimész a falnak!! Óvatosan!! Üzenem anyudnak! És villával se egyen mert túl mélyre nyomhatja a torkában!
2020. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3- hát ezt ő is tudja, de erre meg szimplán azt mondja, hogy akkor meg ne akarjak szívószállal inniX)
2020. aug. 28. 16:07
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Na és belehalnál, ha normálisan, pohárból innál?
2020. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Azért mondta ezt anyukád, mert tényleg volt már ebből halálos baleset.


Vegyél akkor bambuszt, az sem baj, ha rendesen iszol.

2020. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Sima, műanyag szívószálat is át lehet döfni egy nyers krumplin is.
2020. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

7- miért szerinted mosdókagylóból innék szívószállal?xDD

És miért baj neked, ha én szívószállal szeretek inni? És ráadásként nem akarom szennyezni a környezetet, ezért akarok fém/bambusz szívószálat...

8- sajnos igen:(

2020. aug. 28. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!